0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לא יודע כבר... הומו... hocd ומה שביניהם נמאס לי

אוראל בן 19 | כתב את השאלה ב-29/06/20 בשעה 09:37

היי אני כבר בן 19 וחצי.. מגיל קטן עם ocd וכנראה עם hocd
בקצרה מי שלא מכיר hocd זו הפרעה אובססיבית על הנטיה המינית וככה מגיל 11 אני נכנס ללופים לבדוק מה אני.
פעם בכל קצת זמן יש לי לופ של: " אני גיי?" - לבדוק ממה עומד לי - להסתכל על תמונות של בנים - בנות - פורנו של מישהי עירומה - פורנו גייז - לשאול שאלות באינטרנט - פורנו גייז - לגמור - להגיד לעצמי שאני לא נמשך לבנים ופה זה נגמר עד הלופ הבא.
אז אני אתחיל ואקשר את הכל להכל..
מגיל 11 איזה יום שנכנסתי לגוגל להסתכל על תמונות של בנים ערומים התחיל לעמוד לי
והפסיק לעמוד לי מבנות עד היום
יכול להיות שממגע של מישהי יעמוד לי (לא ניסיתי משהו עם בנות, רק שנגעו בי בקטנה הרגשתי משהו למטה) אבל מתמונות באינטרנט וזה או בחורות ערומות בחוף לא יעמוד לי ..
היו לי כמה מקרים של רגשות לבנות: (ב2 מהמקרים היו לי ימים שלא הפסקתי לחשוב עליהן ובכיתי מגעגוע)
הייתה בת שירות אחת היית חולים שהייתי מאושפז שמהשניה הראשונה שראיתי אותה לא יודע מה הרגשתי ומפה הכל התחיל כל פעם שראיתי אותה מדברת עם בנים אחרים קינאתי
ממש אהבתי אותה ואני עד היום חושב עליה (ולא ראיתי אותה שנתים כן?) אפילו הגיע למצב של בכי מגעגוע כי באמת אף פעם לא אהבתי מישהי ככה
מה שלא היה: לא הצלחתי לחשוב עליה בצורה מינית

מקרה 2: הייתה איזו אחת במקיף ששמתי עליה עין כאילו היא הייתה נראת חמודה התחלתי איתה ואחרי כמה זמן ירד ממני הקראש עליה כי הכרתי אותה קצת יותר ופחות הטייפ שלי אבל כל פעם שראיתי אותה דפק לי הלב מהר וזהו .

ואחת הידידות שקצת יותר קרובה אליי שהכרתי לפני שנה והתקרבנו לאט לאט דיברנו יותר בטלפון היינו שם אחד בשביל השנייה וכל זה..
לפני כמה חודשים התחלתי לשים לב שהיא קצת בקטע שלי פתאום התחלתי להרגיש אליה משהו. והיא ממש לא הטעם שלי מבחינת גוף ופנים כן?
חיכיתי כל פעם לראות אותה ולדבר וכמה פעמים בשיחות וואצפ חייכתי לעצמי קצת וזה 
אבל זהו אני לא מרגיש אליה כלום עדיין מחבב אותה כן ובמהלך התקופה שהיה לי רגשות אליה דמיינתי סיטואציות מיניות או נשיקה איתה וקצת עמד לי וזהו.. (איך עמד לי ממחשבה מינית עליה שהיא לא הטעם שלי אני לא יודע)
אני תמיד הסתכלתי ומסתכל על בנות ולפעמים מרגיש כזה סוג של התרגשות, האיבר מין הנשי נגיד ממש מגעיל אותי והמחשבה לחדור לשם גם קצת מגעילה.. אני אוהב בנות להיות לידן וכו אבל גם לראות את עצמי עם מישהי יותר קשה לי למרות שאני רוצה חברה.. כאילו אני תמיד אמשיך לחפש אחר בנות..אם זה באינסטגרם לעקוב אחרי בנות או בטיקטוק וכו. כאילו הגוף הנשי יפה והכל אבל..
אף פעם לא הייתי בזוגיות ואולי היו לי 2 קטעים קצרים עם בחורות.

לגבי משיכה לגברים:
פה נכנס הקטע עם הhocd, מי שמכיר את ההפרעה יודע במה מדובר, כל פעם שאני רואה גבר חתיך אני ישר כזה: " הוא מושך אותי?" אני נמשך אליו?
בתקופות כאלו גם המשיכה שלי לבנות פוחתת, ההפרעה הזו פוגעת כל כך ומושכת אותי לטקסים.
כל פעם יש לי תקופה כזו שאני נכנס ללופ לבדוק שכתבתי בתחילת השאלה.
וזה משגע אותי. לבדוק בלי סוף. פעם ההפרעה הזו שכנעה אותי שאני הומו ועכשיו כבר חושב על בי או גיי ולפעמים לא חושב שאני בכלל נמשך לבנים..
בחדר גם, חבר היה בבוקסר והחבילה שלו פשוט בלטה, הייתה לי איזושהי מחשבה שקשורה להפרעה נראה לי ואחר כך התחיל לעמוד לי ופה נכנסתי ללופ לחשוב אם אני נמשך לבנים
אני לא מתקלח בצבא שיש שם אנשים, לפעמים נמנע גם מלהסתכל על בנים שנראים טוב ברחוב אבל מסתכל פה ושם על איברים של אחרים במקלחות שכן יוצא..
אני מרגיש שאני אוהב את האיבר מין הגברי ובתקופה שיש לי את האובססיות ואת הלופ אני חושב על יחסי מין עם גברים וזה מחרמן אותי ממש ואני רוצה למצוץ ולהחדר, השתמשתי בויברטור וזה היה ממש כיף גם אצבעות דילדו הכל
(שהייתי קטן תמיד רציתי לגעת בציצי ומאז ההפרעה הזו כבר לא חשבתי על זה)
אז אני כבר לא יודע מה לעשות
גם בתקופות כאלו אני מנסה להתקרב יותר ללהטב לחפש מישהו כדי לנסות עם גבר אבל אחרי שאני גומר אני פשוט שוכח מהכל וחוזר לרצות חברה.
גם זה שאני רוצה לנסות עם גבר.. כמו שכתבתי אחרי שאני גומר כבר לא בא לי, גם בגלל שאני דתי. ופתאום זה מרגיש לי שהמשיכה לבנים לא קיימת בכלל (hocd יש לזה מאפיין שזה גורם לך לחשוב שזה אמיתי) אז אני באמת לא יודע אם אני נמשך לגברים בגלל מה שכתבתי או שזו ההפרעה..
תסביך.. המליצו לי על טיפול פסיכולוגי אבל לא יודע אני חייב עזרה אשמח שתעזרו ..

מה אומרים

גיי
 
4
סטרייט. סתם hocd
 
0
בי
 
5

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->