0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אימי ראתה אותי ואת אחותי אוכלות אחת את השניה באותו החדר ולא עשתה עם כך כלום, לגיטימי?

א בת 21 | כתבה את השאלה ב-25/07/20 בשעה 12:28

היי, אני בת 21, למזלי כבר שנתיים לא גרה עם אימי ולא בקשר איתה, הסיוט מאחורי.
עניין אותי לשאול באתר שהרבה ממנו הורים בעצמם מה אתם חושבים על הסיטואציה הזו
אימי שמה אותי ואת אחותי באותו החדר ואחותי שגדולה ממני בשנתיים התעללה בי ברמה לא נורמאלית! השתלטה על כל החדר ולי לא השאירה כלום, השתלטה על כל הארון המסכן שהיה לי (כשלה היה ארון משלה), המציאה לאמא שלי שאני מסריחה אז שכל לילה הדלת של החדר בכוונה תהיה פתוחה על חצי לצד של המיטה שלי שכל האור יבוא אלי, נעלה לי את החדר כל יום, העיפה לי כל יום את כל הבגדים מהארון, דפקה לי מכות כל יום, לא הביאה לי את המחשב ועוד שלל התעללויות, לבסוף מגיל 13 עברתי לישון בחדר של אמא שלי באותה מיטה עד גיל 19! ילדה בת 19 ישנה עם אמא באותה המיטה לאן הגענו? מה גם שהייתה לי מיטה בחדר של אחותי שאמא שלי קנתה לי ב9,000 שקל מהכסף של החיסכון ויצא לי לישון עליה רק שנה, היא עדיין זרוקה בבית.
גם שני ההורים של אמא שלי גרו איתנו לצערי ואבא שלי התגרש ממנה כשהייתי בת 7 כי לא יכל לסבול אותם, גם אני לא, הם תמיד הצדיקו את אמא שלי וגרמו לה להיות המלכה של העולם הזה.
כשהערתי לאמא שלי על כך ואמרתי לה שלכל החברות שלי יש חדר משלהן היא אמרה: גם אני הייתי עם אחותי באותו החדר עד שהתחתנתי בגיל 24 ואנחנו מאוד נהננו! היא לא שמה לב שאנחנו לא? אם היא רואה שאנחנו לא נהנות למה לא חשבה על פיתרון?
כשהיה לי חבר נדהמתי לגלות שאצלו היה את אותו הדבר רק שלו הוריו מצאו פיתרון, הייתה לו אחות שקטנה ממנו ב3.5 שנים ותחילה שמו אותם באותו החדר, אבל היא עצבנה אותו והשתלטה על החדר עם לקים אז אבא שלו בנה להם קיר באמצע ועשה שני חדרים, זה גם משהו שאמא שלי הייתה יכולה לעשות אם רק הייתה רוצה ובחינם, אבא שלי בנאי! לאחר כמה שנים אמא שלו הולידה עוד בת אז הם עברו לדירה עם חדר נוסף והאקס שלי היה בחדר משלו ושתי הבנות באותו החדר, לאחר מיכן גם שתי הבנות לא הסתדרו והם גרו בדירת גן אז מצאו פיתרון, אבא שלו בנה לו יחידת דיור בגינה אז הוא הלך לשמה והאחות הקטנה נכנסה לחדר שלו.
איך אמא שלי ראתה שמתעללים בי ככה ולא עשתה כלום? יכלה גם לעבור דירה או משהו, אם היא מחליטה להביא ילד היא צריכה לדאוג לו לחדר ולתנאים נורמאליים, ולא להשאיר אותו זרוק בבית כשהחדר שלו נעול (העשירית חדר) ומתעללים בו שם.
והיא לא ענייה בכלל! כל חודש אבא שלה נתן לה 1,200 שקל, 1,100 שקל מזונות, משכורת 9,000 נטו וכל שנה טסה לחופשה עם אחותי בחו״ל לחודש!
אמא של האקס שלי לא עובדת בכלל מאז שנולד (כבר 30 שנה) ואבא שלו מרוויח רק 6,000, ועדיין הם מצאו פיתרון. פשוט לא היה אכפת לה ממני.
מה גם שהיא עשתה גם נזק בעיקר לעצמה, היא גרושה, הבעל זרק אותה, מה יש לה חוץ מהילדים?
היא גם ביקשה ממני פעם שאשאר לגור אצלה בבית כל החיים כדי שלא תישאר לבד, קצת צחקתי לה בפנים.
לילדי בוודאי שלא אתנהג ככה.
אני חושבת שאימי כזו ואין לה יצירתיות והיגיון לפתור צרות ובעיות בחיים כי תמיד ההורים שלה פתרו לה את כל הבעיות ועכשיו היא בת 50 עדיין גרה איתם ולא יודעת לפתור צרה אחת לבד, תמיד הם קפצו ופתרו לה כל צרה ולה לא נתנו אפילו לפתוח את הפה.

התנהגותה של אימי ניראית לכם לגיטימית?

כן
 
6
לא
 
38

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->