0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני מתחיל להשתגע - איך להבין מה הנטייה המינית שלי?

אנונימי בן 16 | כתב את השאלה ב-31/07/20 בשעה 19:01

שלום לכולם, אני בן 16 והאמת היא שזו תהיה הפעם הראשונה בה אני אדבר עם הנושא ואהיה חשוף כל כך אז בבקשה ממכם, תחסכו ממני תגובות לא מתאימות.
אני זוכר את עצמי בגיל 12, לפני ארבע שנים מתעניין בבנות, אוהב בנות אבל בגיל 12 זה לא בדיוק נחשב - כל מה שעושים זה במקסימום להחזיק ידיים וככה לאט לאט הסקרנות שלי כנראה גדלה ומפה לשם מצאתי את עצמי מגיל 14 ועד היום מתחיל להימשך לגברים, מאונן על פורנו גייז, מסתכל על גברים בבית ספר, במלתחות וכל הזמן חרמן על גברים. שלא תבינו לא נכון, מידי פעם באף פעם הייתי גם מאונן על פורנו סטרייט (באתי לרשום פורנו רגיל, אני מרגיש שאני לא רגיל, שאני לא נורמלי ואני נגעל מעצמי ברמה שאי אפשר לתאר במילים).
מידי פעם כן הייתי מסתכל על בנות, בעיקר כשהיה מחשוף גדול (סליחה על הישירות) או כשמישהי התחילה איתי, לא יודע אם הייתי מסתכל בכלל מתוך סקרנות מינית.
בימים האחרונים אמרתי לעצמי מספיק עם פורנו גייז וכל פעם שאני חרמן פשוט לאונן על פרונו סטרייט/ לסביות ופייר? אני נהנה מזה רוב הזמן, אני מצליח לגמור וזה רוב הזמן מספק אותי.
לפני יומיים, משהו כזה ראיתי את סרט קומדיה רומנטית (כן, אני יודע ״סרט של בנות״ אבל משום מה החלטתי שרציתי לראות אותו) וכל הסרט פשוט קינאתי בקשר הרומנטי בין הדמויות הראשיות, זה קורה לי מלא בסרטים.
אני פשוט מקנא ורוצה קשר רומנטי בדיוק כמו שיש להם, קשר עם אישה, קשר שמח וכיפי, קשר מספק והם פשוט נהנים אחד מהשני.
רוב הזמן, מאוד קשה לי לראות את עצמי עם גברים (בקטע הרומנטי), אני לא רואה אותי בונה בית עם גבר, זה אפילו מרתיע אותי, מרגיש לי ממש לא נכון.
לחלופין, אני מאוד רוצה קשר עם אישה אבל אני לא מתאהב. אני פשוט לא מתאהב.
הקשר האחרון שהיה לי עם מישהי היה לפני שנה וחצי - שנתיים וגם בו פשוט הרגשתי שזה לא נכון לי וסייימתי אותו. אני לא יכול להיות עם מישהי ותוך כדי להימשך לגברים, זה לא בסדר ולא הוגן כלפיה.
לפני חצי שנה אולי יותר הייתה לי מיני התאהבות, חיבוב, איזשהו רגש למישהי שהייתה ממש אכזרית אליי ואחרי שהיא פשוט נפנפה אותי מכל הכיוונים ממש לא היה לי אכפת, לא בדיוק התבאסתי כמו שאני אמור להתבאס וזה גרם לי לחשוב האם הרגשות שהיו לי כלפיה היו אמיתיים או שאולי הכרחתי את עצמי? אין לי תשובה.
ככה אני כבר שנתיים, און - אוף ואני באמת משתגע, לא יודע מה לעשות. הייתה גם תקופה ארוכה, עד לא מזמן שבה אמרתי לעצמי תעשה פשוט מה שטוב לך, אבל פשוט זה לא והמשפט הזה הוא מוטו שברוב המקרים קשה עד בלתי אפשרי ליישם אותו.
אני לא יכול לספר על זה להורים, אבא שלי הומופוב בקטע מטורף, אפילו כשהוא ראה איזשהי כתבה בחדשות על הומואים שתקועים בארץ או שלא ראו אחד את השני בגלל הקורונה הוא פשוט צער על הטלוויזיה שייעלמו מהארץ ושיש כאן מספיק הומואים מגעילים וקילל קצת... אין לי עם מי לדבר על זה, לא חברים ולא אף אחד (המצב החברתי שלי ממש ברצפה).
בקיצור, אני ממש מצטער שחפרתי, אני פרקתי פה בבכי קצרה שלי עול של שנתיים והמון תסכול.
אז מה אתם חושבים? מה הנטייה המינית שלי? מה כדאי לי לעשות - אם בכלל?
חשבתי להוסיף סקר שהשאלה שלו תהיה מה הנטייה המינית שלי לדעתכם אבל לצערי אתם לא יכולים לומר לי אותה, אני יכול להיעזר בתשובות החכמות שלכם ולגבש ואותה בעצמי.
תודה רבה מראש לעונים, ודרך אגב תשובות כמו הזמן יעשה את שלו - בגיל 16 הנטייה המינית מתגבשת אז כרגע הוא הזמן, אני באמת לא יכול לשמוע את המשפט הזה כי הוא יפרק אותי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->