שאלה 298449
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הנדסאי עיצוב מדיה ברופין - איך הרמה שם?

??? בן 22 | כתב את השאלה ב-01/08/20 בשעה 15:23

מישהו יכול לחלוק את חוויותיו עם המקום? איך הרמה שם? אני שוקל ללמוד שם עיצוב מדיה, אבל חושש מזה שזה הנדסאי ולא תואר, וזה (לפי הרושם שקיבלתי, בהחלט תקנו אותי אם אני טועה) נראה יותר כמו הכשרה מקצועית נטו לתפקיד ברמה נמוכה יחסית- מעניין אותי גם ללמוד קצת מעבר (על האספקט האומנותי/היסטורי/אישי/כו'). הייתי רוצה קצת "נשמה" בעבודה (או לפחות בלימודים), אם תסלחו על הקלישאה.

אני חשבתי/חושב על תואר, אבל תואר (תקשורת חזותית) דורש (לפחות בשבילי) קודם כל מכינה של חצי שנה (והמון כסף) רק בשביל סיכוי של משהו כמו 33% להתקבל למוסד שאני בספק שאעמוד ברמה שלו (שלא לדבר על המחיר, למרות שלמזלי זה פחות בעיה אצלי, אבל בכל זאת) ואני גם לא בטוח שאני מסוגל להתחייבות כמו תואר במקום נחשב באופן כללי (אישיותי).

למרות כל זה: על פי הבנתי, עיקר הערך שלך בתחום הזה נובע מהעבודות שלך והניסיון בתחום (תיק עבודות), שזה נראה כמו משהו שאפשר לבנות ולפתח לרמה גבוהה יותר באופן עצמאי (יהיה קשה יותר בלי הדרכה פורמאלית, אבל אפשרי). אז אני בקונפליקט. זה פשוט מרגיש כמו סוג של התפשרות ללכת על לימודי ההנדסאי האלה, אבל אני לא יודע. מה דעתכם?

*קצת* סטיתי מהנושא של רופין ספציפית, אבל הרגשתי שזה משהו שאני צריך לומר/לפרוק ושזה עיקר הדילמה שלי בנושא. מצטער על החפירה ועל כל טעות שאולי עשיתי בהנחות שלי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->