שאלה 302349
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לספר לחברה שלו שהוא בגד בה?

אנונימית בת 20 | כתבה את השאלה ב-06/09/20 בשעה 19:44

יצאתי עם מישהו לפני שנה וחצי והקשר לא עבד אבל הייתה כימיה מינית מטורפת בינינו, כל כך מטורפת שאנחנו עדיין מדברים מדי פעם ולא על דברים סתמיים, וזה ככה כבר מסוף 2018, מאז שנפרדנו.
לפני יותר משנה הוא סיפר לי שיש לו חברה אבל הוא עדיין שולח לי הודעות ותמונות לא תמימות וגם מבקש שאשלח לו בחזרה, זה קורה בערך פעם בחודש, לפעמים יותר.
אני מודה שהמשכתי את השיחות איתו גם כשאני הייתי בזוגיות ובעצם בגדתי גם, אבל אני סיימתי אותה לפני כמה זמן בגלל דברים אחרים אבל הוא עדיין אומר שהוא אוהב את חברה שלו והוא אומר שהוא בחיים לא יבגוד בה למרות שהשיחות בינינו זו בגידה חד משמעית.
אני לא יודעת מי החברה שלו אבל אני מאמינה שעם קצת מאמץ אני יכולה לגלות איך קוראים לה, השאלה האם לחפש אותה ולספר לה שהוא בגד בה במשך כל הזמן הזה? יש לי גם צילומי מסך והוכחות לבגידה שלו.

הוא מתנהג אליי מזעזע - כשאנחנו לא מדברים הוא חוסם אותי בכל מקום אפשרי ואז רק כשהוא חרמן הוא מוריד את החסימה ושולח לי הודעה ואני כל כך מהופנטת מהמשיכה אליו שלא מצליחה לחסום אותו בעצמי ולהפסיק לענות לו, ככה שאני בטוחה שאם אני אספר לחברה שלו הוא ינתק ממני קשר סופית, שזה בעצם מה שאני רוצה.

בפעם האחרונה שדיברנו הוא הציע לי להיפגש והסכמתי ואז אחרי יומיים הוא חסם אותי בלי להתנצל, בלי להגיד שהוא מתחרט, בלי כלום פשוט חסם אותי כמו שהוא עושה תמיד ואחרי המעשה הזה חשבתי שאולי כדאי שחברה שלו תדע מה הפרצוף האמיתי שלו. ככה אני אנקום בו על כל היחס שלו כלפיי והוא גם יכעס כל כך שלא ידבר איתי בחיים ואז אני בעצם נפטרת ממנו.

כדאי לספר לה? אם בן זוג שלכם היה בוגד בכם, הייתם רוצים שיספרו לכם את זה?

לספר לחברה שלו שהוא בוגד בה?

כן
 
109
לא
 
35

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->