0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני דתייה שומרת נגיעה, מה הוא רצה ממני?

עלמה במצוקה בת 22 | כתבה את השאלה ב-14/09/20 בשעה 17:50

היוש, זה ארוך.. ראו הוזהרתם :)

אז אתחיל מהסוף, אני כבר לא בקשר עם הבחור המדובר. אבל כן רציתי לשמוע את חוות דעתכם אם אני שופטת נכון, או סתם הוזה מדופלמת...

אני בחורה דתייה (22) שומרת נגיעה, ויצא לי להכיר בחור חילוני מבוגר ממני ב10 שנים וגרוש... דיברנו בטלפון וכבר מהשיחות שלנו הרגשתי שאני מתחילה לפתח אליו רגשות, הוא ממש רצה שניפגש, ואני די התלבטתי כי זה היה נראה לי בלתי אפשרי להקים בית עם בחור כזה שהפער בינינו הוא כה גדול... (רוחני וגשמי)
אחרי הרבה התחבטויות וקשר טלפוני און אנד אוף כזה במשך ארבעה חודשים, החלטתי שאני שמה לסבל הזה סוף! ואני נפגשת איתו. (לא הפסקתי לחשוב עליו)
הצהרתי בפניו שאני שומרת נגיעה ושלא לא ינסה לעשות מהלך כזה או אחר, הוא הסכים כמובן.

בדייט לא ממש תקשרתי כי הייתי די בהלם. בהתחלה לא אהבתי את המראה שלו, כאילו כבר מתחילות לבצבץ לו שערות לבנות וכו' אבל נורא אהבתי את האינטונציה והאינטליגנציה שלו והוא היה נוראאא סקסי בעיני, והרגשתי אחרי הדייט משיכה עזה אליו! ולא הבנתי מה קורה לי ומה נסגר איתי, פשוט הרגשתי מוזר ולא טוב.

כשדיברנו בטלפון הוא שאל לשלומי ואיך אני מרגישה, אמרתי לו בכנות שהייתי נורא בלחץ לא ברור כזה וזה כנראה מכיוון שאימי לא יודעת על הקשר שלנו. הוא הסכים איתי והציע שלפני שאשתף אותה כדאי שנצא קודם לדייט נוסף ורק אחר כך אשתף, האמת שגם אני הסכמתי איתו, כי לא ממש תקשרתי ולא הצלחתי לבחון אם הוא אכן מוצא חן בעיני.... קבענו דייט לשבוע אחרי בדיוק.

אחרי הקדמה "קצרה"- הקאצ' מתחיל עכשיו:
*במהלך השבוע שוחחנו בטלפון ושמתי לב שהוא מדבר קצת הרבה על סקס (גם בשיחות עוד לפני שדיברנו..) ונגיד שאמרתי לו שאני יוצאת לריצה, אז הוא עושה לי טייץ וחצאית זה יכול להיות סקסי.. וכו...
וכאילו בסדר אנחנו בני אדם והכל טוב, אבל מצד שני אתה מדבר עם בחורה דתיה שומרת נגיעה... קצת טאקט.

ממש ציפיתי לדייט השני ובאמת היה נחמד וכיף, האמת שלא הרגשתי שאני רוצה לנשק אותו או משהו כזה למרות המשיכה שלי אליו, והיה לי מאד כיף! כמובן שבמהלך הדייט הוא העלה את הנושא של המגע, ולמה ככ חשוב לי לשמור נגיעה, השבתי לו שאני בכל זאת בנאדם ולא יודעת אם אחזיק מעמד ועד מתי, אבל באופן עקרוני איני רוצה לגעת בבחור שאני לא בטוחה לגביו. לגיטימי סך הכל, האמת שהוא אהב את התגובה ואפילו החמיא.
*ואז שאלתי אותו: למה שתתחתן עם בחורה שאתה לא יודע איך היא במיטה? (סקס מבחינתי זה קו אדום.) תגובתו(לאחר מס שניות של מחשבה): אם בחורה תאהב אותי, למה שהיא לא תשתנה בשבילי?!
כמו כן שאלתי אם הוא יסכים להתחזק עבורי? והוא ענה: אם אני אתאהב בך, מבחינתי גם לחזור בתשובה, כי אם אני אוהב מישי אתן לה את כולי.
בקיצור תשובה מוזרה ולא אמינה בעיני, אמרתי לו זאת והוא התעקש ואמר שהוא באמת מתכוון למה שהוא אומר :o

*בסוף הדייט כבר היה חשוך, יצאנו מהאוטו והוא רצה שנדבר קצת לפני שניפרד, הסכמתי. ואז שוב הוא העלה את נושא ה"מגע" ולמה כ"כ חשוב לי לשמור נגיעה??? ועד מתי?? אמרתי לו: מזה השאלה הדבילית הזאת..? ואז הוא אמר לי : אם תבואי ותרצי לחבק אותי לדוג', אני ממש מקווה שאוכל לעצור אותך, כי אני יודע שאת לא שם...
וגם אם זה יקרה, אפשר לדבר על זה, אבל- אחרי(החיבוק)! ואז הוא כבר התקרב אליי, ושאל אותי: "למה כ"כ חשוב לך לשמור נגיעה?" זזתי באי נוחות ונצמדתי לרכב, הגבתי שנדבר ונפרדנו לשלום.
רק אני רואה את האקט הזה כניסיון לפתות אותי?

למחרת דיברנו, ושאלתי אותו למה הוא התנהג כך אתמול, והוא הגיב שהוא עסוק כרגע בעבודה ויחזור אליי (הוא קצת גמגם)
ואז שחזר אליי הוא הודה שזה לא בסדר והוא מצטער, אבל אני החלטתי לנתק את הקשר בטענה שהוא בחור מניפולטיבי ואיני רוצה לחיות עם אדם כזה. הוא אמר שהוא מכבד אותי ולא רוצה לשכנע אותי.

*כבר באותו יום הוא התקשר אליי בערב ואמר לי: " אני מרוסק, עבר עליי יום קשה. את לא שואלת למה?" עניתי: "לא". תגובתו:" בכל מקרה מהרגע הראשון שפגשתי בך הבנתי שאת יכולה לשנות את חיי, ולמדתי ממך המון.. " ובלה בלה, תגובתי:" הקשר הזה לא טוב עבורי" כאילו- לא אמרת שתכבד אותי, אז למה אתה מתקשר? ועוד שאתה במצב כזה?(הרוס ושבור) צעד מניפולטיבי זול בעיני...

בקיצור יש עוד המשך אבל לא אלאה אתכם, מקווה שהבנתם מיהו הטיפוס.

לדעתכם- מה הוא רצה ממני? הרי סקס הוא לא יקבל!!! מצד שני הוא בחור עם תעוזה, אז נראלכם שהוא היה מנסה להשכיב אותי אחרי פרק זמן מסוים ואם לא היה מצליח אז היה זורק אותי??

אני באמת מנסה לחשוב, היה לנו כ"כ כיף בשיחות והוא הציג את עצמו כאבי הכנות, ובחור טוב וישר, אז למה? למה???

שמתי כוכבית על הנק' שהייתי שמחה שתתנו חוות דעתכם.
תודה מראש :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (26) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->