שאלה 304410
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רופאה לעתיד מאירופה עם לב שבור, איך לגרום לגבר ישראלי להבין אותי?

לילי בת 25 | כתבה את השאלה ב-27/09/20 בשעה 16:41

היי
אני בחורה בת 25 ולומדת רפואה בחו״ל (לא רלוונטי המדינה אבל אירופה). הייתי בחיי בכמה מערכות יחסים והמערכת היחסים הכי ארוכה שלי הייתה בערך 4 שנים כאשר הוא נפרד ממני כי אני רחוקה.
דוגרי אני לא רואה בעיה בלנהל קשר מרחוק, ובעיניי יש בזה אפילו משהו קצת רומנטי ואני חושבת שהגעגוע להיפך מחזק את הקשר, אממה אני מבינה שלהרבה מאוד גברים (בעיקר ישראלים) זה נורא קשה ונורא מפריע. אני לא יודעת כיצד ואיפה לחפש זוגיות ובכלל כיצד למצוא מישהו שיהיה מוכן לנהל איתי משהו מחייב כזה. אני מרגישה שבקצב הזה אני בחיים לא אמצא. אני בחורה חילונית לכל דבר, אני נורא חברותית ואני יוצאת למלא מקומות ומכירה מלא אנשים אבל הבעיה מתחילה כאשר הם מגלים שאני לומדת במדינה זרה. אני נמצאת רק בארץ לחופשות קצרות ואת רובם אני בעיקר מבלה עם המשפחה והחברים הקרובים ואני לא יודעת כיצד למצוא זוגיות ככה בקצב הזה. אפליקציות להיכרויות פחות מתאימות לי ואני מרגישה שאת כל השנים היפות שלי אני פשוט אאבד ואז זה כבר יהיה יותר קשה למצוא משהו.
איך לגרום לגבר ישראלי להבין שלנהל קשר מרחוק זה באמת לא בעיה? איפה בכלל אפשר למצוא מישהו ישראלי נורמאלי בפרק זמן קצר ועוד לגרום לו להתחייב למשהו כזה?

הייתי רוצה לשמוע בעיקר סיפורים מעודדים שאתם מכירים אנשים שנפגשו ככה ומנהלים קשר מרחוק כדי לתת לי קצת תקווה, כי עד שאני אסיים את הלימודים אני כבר אהיה בת 28.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->