שאלה 305123
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בן זוגי בגד בי, איך אפשר להיות כל כך אכזרי?

לילי בת 25 | כתבה את השאלה ב-03/10/20 בשעה 22:29

היי לכולם , אשתדל לתמצת כי הסיפור די ארוך .
אני ובן זוגי כמעט שנתיים יחד.
אני והוא מאוהבים מאוד !!!
לפני חודש ישבנו ערב אחד ביחד , שתינו צחקנו היה לנו כיף ממש , והתוודתי בפניו שעברתי הפלות עם האקס שלי . כמובן שבהתחלה הוא לא האמין וחשב שאני שיכורה וכו' אבל בסוף קלט שאני רצינית , שאל שאלות עניתי , מתוכן סיפרתי לו שאת ההפלות עברתי אותן לבד והוא ממש התעצבן מזה ובעיקר על האקס שלא היה איתי באותם רגעים.
אחרי כמה ימים הוא שוב חזר לנושא ואמר שקשה לו לשכוח , ושהוא בהלם ממני , ואיך לא סיפרתי לו בתחילת הקשר ושהוא מרגיש נבגד, הסברתי לו שזה משהו אישי לי שאני לא יספר לסתם מישהו ובטח לא בתחילת קשר שאני לא יודעת לאן זה מוביל, ושהוא אמור להעריך את זה שסמכתי עליו ופתחתי את הנושא הרגיש והאישי שלי בפניו . לקח את זה שוב לעניין של די רימיתי אותו ובגדתי בו .
הסיפור עד לפה היינו ביחד פיזית ודיברנו על המקרה שישנתי אצלו שבוע .
ואז נסעתי הביתה בערב ראש השנה שהכל נרגע והיה טוב בינינו .
באותו ערב דיברנו בפלאפון והיה לנו ויכוח קטן על משהו התעצבנתי קצת והעדפתי לדבר יום אחרי אז אמרתי לו שנדבר מחר ונתקנו רגיל את השיחה .
באותו ערב הבן זוג מתקשר אליי אחרי שעה שוב נסער ועצבני ואומר לי שהווידוי שהיתוודתי בפניו (ההפלות) לא יוצא לו מהראש, וקשה לו עם זה , ושהוא רוצה להכיר את האקס שלי אחרת הקשר לא יתקדם לשום מקום .
כמובן שאני התנגדתי כי אין לי שום כוונה לחזור לעבר שלי בשום צורה והבהרתי לו את זה וגם הסתיימה לה השיחה .
יום לאחר מכן בשבת בבוקר של ראש השנה הוא שלח לי הקלטות של דיבור לא יפה שלו עליי ושפט אותי בצורה לא יפה ( חייבת לציין שכל פעם שהוא מתעצבן הוא ישר יורה ואז מבין ומצטער והוא מודע לכך , לטענתו עובד על זה ) .
ובנוסף אמר לי שהוא זורק אותי ושהוא יספר כביכול לכל מי שצריך על זה ע"מ שלא יפלו על "נוכלת" כמוני . ממש ממש נפגעתי מאותן אימרות החזרתי לו תגובה חריפה בהתאם כמובן והראתי לו שאני לא מתנגדת כלל ל"זריקה" שלו ושאני ימצא את הגבר שלי בזמן שלי וכו' . מיד לאחר מכן מחקתי תמונות של מהאינסטגרם והכל .
יום לאחר מכן הוא שולח לי הודעות לוודא עם הכל בסדר איתי ככה נמשך במשך שבועיים כי לא דיברתי איתו כי נפגעתי ממש ממנו !!! התחלנו לדבר על הכל הסברתי לו מה היה לא בסדר אצלו ושלא משנה מה דיבור מסריח לא מקובל עליי בשום צורה . התנצל מס פעמים וכו' והבין והבטיח שזה לא יקרה יותר וסגרנו הכל .
יום אחרי אני מגלה מחברה שהוא בגד בי במוצא"ש של ראש השנה .. זאת אומרת ביום של ההקלטות והדיבור המסריח .
הייתי בשוק חשבתי אני בחלום בלהות לא הגבתי כל כך .
ישר נסעתי אליו כדי לשמוע את זה ממנו , ואכן הוא הודה , באותה שנייה שהבין מה הולך לקרות הפנים שלו פשוט רעדו והוא התאפק שלא לבכות ( בן אדם מופנם שבכלל בכלל כמעט לא בוכה ). אני משום מה הצלחתי להיות קרת רוח ולא לדבר מאז שהוא הודה בפניי פשוט קמתי וישר לקחתי את כל הדברים שלי מהדירה שלו תוך כדי כמובן שהוא מנסה לעצור אותי ותוך כדי מנסה גם לתת לי הסברים להתנצל לא הייתי מסוגלת בכלל להסתכל עליו , ירד איתי למטה לאוטו וממשיך להסביר ולהתנצל עד שפשוט נסעתי משם .
מאותו ערב במהלך יום וחצי לא מפסיק לשלוח לי הודעות רגילות עם הבטחות והצהרות , התנצליות בשפע , רושם לי שזה נבע מתוך תסכול וכעס על ההיתנהגות של האקס כלפיי שהרגיש שהאקס ניצל אותי .. וכעס עליי ובנוסף כי באותו היום שרבנו וניפרדו בהודעה "כיבכול" ומחקתי את התמונות שלו שזה מה שחידד לו יותר הוא הרגיש לבד בכל ההיסטריה הזאת ,ושזה השיעור הכי גדול שלו בחיים אין ספק , ושהוא לא ידע להכיל את זה עם הוא יאבד אותי .. ושזה לא יחזור על עצמו , מעידה חד פעמית , שזה לא היה הוא בעיקר זה לא האופי שלו , שהוא מפחד לפגוע בעצמו , שאני האדם הכי חשוב ויקר לו בחיים, והודעות מוקלטות של בכי , מחנק , חוסר נשימה ממש !! וכמובן התקשר ללא הפסקה ואני לא עונה ... בקיצור משהו לא נורמלי . וחשוב לי לחדד זה בן אדם שמונה עפ"י רגש !! ושלרוב עם אגו , מראה תמיד חוזק , פזיז מאוד, אבל עם לב ענק באמת .
וואי אני כל כך פגועה מבולבלת ומאוהבת ברמות בו זמנית שאני לא יודעת מה לעשות ???
מרגישה בחלום בלהות
האם כמו שהוא טוען זה מעידה חד פעמית והיא לא תחזור יותר כי באמת זה לא האופי שלו בכלל !!!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (37) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->