שאלה 310119
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

זה הגיוני מה שבן גוריון עושה? האם מוות הוא הדרך היחידה לצאת מזה?

חסוי בן 25 | כתב את השאלה ב-20/11/20 בשעה 13:30

היי לכולם!
נרשמתי לבן גוריון באוקטובר למסלול מסיום ואחרי שבוע הבנתי שזה דווקא לא בשבילי. אז בתקופת השינויים החלפתי לתואר אחר (קצת דומה אבל בפקולטה שונה) שבהתחלה ויתרתי עליו כי הבנתי שזה יותר מדי ריאלי וזה לא בשבילי אך רציתי לתת לו הזדמנות להיות בטוחה. אחרי שבוע שמתי לב שזה ממש לא בשבילי ושלחתי טופס להפסקת לימודים, אגב כל ההחלטות שקיבלתי לגבי התואר היה מוגבל למה אוכל להתקבל ע"פ הנתונים שלי.

במשך השבועיים האלו חיפשתי באינטרט הרבה על תואר הומני שהתעניינתי בו אבל לא יכולתי להתקבל עליו בהתחלה בגלל הציונים שלי, ותוך כדי ניסיתי לברר אולי אוכל להתקבל אליו לתואר שני (תכננתי לנשוך שפתיים ולסבול את התואר ששנאתי רק כדי להתקדם לתואר אחר שעניין אותי, כי הרי כבר נרשמתי). אבל אחרי השבועיים של סבל ושעמום במסלולים שונים החלטתי שחיים רק פעם אחת ועדיף כבר מההתחלה לעבור למשהו שאני אוהבת במקום שאוכל להתקבל אליו.

טוב הבעיה היא שהגעתי להחלטה כמה ימים אחרי סיום תקופת השינויים, עכשיו אני אמורה לשלם 7,000 ש"ח על כל הסמסטר ? כן החיפוש עצמי שלי לקח קצת יותר משבועיים אבל על היומיים האלו אני צריכה לשלם עוד 4,000 שח? אין לי בעיה עם המקדמה, בזכות השבועיים האלו וההתנסויות ידעתי מה בדיוק אני מחפשת אבל אין לי את היכולת לשלם סכום כזה!!!! יש לי מלגה ואני מתנדבת אבל המלגה לא מעבירה את הכסף עד דצמבר ועכשיו הם אומרים שאין מצב שהם יתנו לי סיעוד על הסמסטר הזה. אני עדיין מתנדבת וגם אני עוברת טיפול אינטנסיבי אחרי המשבר הנפשי שלי. אני רוצה כבר להתאבד!!! אני באה מבית סויסיואקונימית ממש נמוכה ואני עוזרת לאמא כמה שאני יכולה. אני עוד שילמתי לאוניברסיטה האחרת שקיבלה אותי סכום מאוד גדול של כסף ואני מתמוטטת. אני מרגישה לבד , אין לי חברים ואני לא רוצה לאכזב את המשפחה. אני הראשונה ללכת לאוניברסיטה ואני כבר כשלון.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->