שאלה 312624
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך לתבוע את הבית חולים שנתן לאמא שלי ללדת אותי?

מישהו בן 24 | כתב את השאלה ב-14/12/20 בשעה 17:00

אני רוצה לתבוע את הבית חולים שאיפשר לאמא שלי ללדת אותי, אמא שלי כבדת שמיעה עם בעיות נפשיות שכל הילדות שלי התעללה בי ותוצאה מכך אני סובל מהפרעת אישיות גבולית
אתחיל מכך שאני כן אוהב את אמא שלי ולא רוצה לפגוע בה בשום צורה וזה לא אשמתה
זאת אשמת הבית חולים שאיפשרו לה את זה, הם לא בדקו את העבר שלה בכלל, הם לא יצרו קשר עם משרד הרווחה או כל דבר כזה שיציל אותי ממנה
וקצת אספר מה אני זוכר מהיותי ילד:
אבא שלי חזר הביתה מאוחר שעוד ישנתי (היתי בן 4)
שמעתי צעקות במטבח וקמתי, אני רואה את אמא שלי אוחזת בסכין ומאיימת עליו שאם לא יביא לה מה שהיא רוצה. לאחר מכן הוא ישן על מזרן בסלון. ישנתי לידו בלילה ואמא לא אהבה את זה בלשון המעטה ותפסה אותי משיער וזרקה אותי למיטה, אני זוכר שיצא לי דם מהאף ובאותו רגע פחדתי ממנה מכל דבר. היתי בטוח שהיא מכשפה.
עוד מקרה: היה לנו סכסכוך שכנים שהתפתח לקטטה בין אמא שלי וחברות שלה לבין השכנים
אני זוכר רק מהצצה בחלון איך אמא שלי מכה אותם עם מקל ומושכת משערות, נכנסה הביתה כשהיא מדממת מבלי לדבר איתי ולא הסתכלה עליי בכלל. המשיכה בעיסוקים שלה תוך כדי קללות וצעקות
עוד מקרה: היא לקחה מנת יתר, ושכבה עירומה במקלחת, שבאו מד"א היא צרחה שהיא רוצה למות ויעזבו אותה. לאחר מכן לא ראיתי אותה תקופה (היתה בבית חולים בשער מנשה) ואותי לקחו לפנימיה זמנית, היא התעקשה 3 שנים להחזיר אותי וגם אני רציתי האמת, הרווחה לא הסכימה ואמרה רק לבית אומנה (חבל שחזרתי אליה) משם היא רק הדרדרה.
הכירה את החבר שלה שהיה מטריד אותי ונוגע בי בלילות והיא לא האמינה לי. הביאה ממנו שתי ילדים ושחכה ממני. אחרי בגיל התגברות כבר הכרתי את החברים שלי וכל מה שרציתי זה לא להיות בבית איתה ועם החבר הסוטה שלה. היתי חוזר הביתה לצרחות ואיומים, היתה שוברת את החפצים שלי. מעולם לא החזרתי לה וגם היום.
זה רק בכללי, כמובן שיש עוד אלפי מקרים וקשים יותר.
ואני שואל איך נותנים לאנשים כאלה להביא ילד לעולם ולגדל אותו??? למה למה זה מגיע לי
כל החיים שלי נהרסו בגלל המטורפת הזאת ורק עכשיו אני מבין שזה בגללה. אם לא היתי גודל איתה והרווחה הייתה עומדת על שלה והיתה מחפשת לי בית מאמץ החיים שלי היו נראים אחרת.
עד כמה זה אפשרי לתבוע את הבית חולים שאיפשרו לה ללדת/לקחת אותי? ואם כן אפשר במקביל לתבוע את המשרד הרווחה שנתנו לה בכל זאת להחזיק אותי?
היום אני בן 25 עם הפרעת אישיות גבולית תוצאה מהתעללות מצד האמא שלי בכל משך הילדות ועד בעצם גיל 18 שעזבתי ולעולם לא חזרתי אליה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->