0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חיה עם בת זוג ומרגישה תקועה! מה לעשות?

לירוי בת 30 | כתבה את השאלה ב-08/01/21 בשעה 14:53

אני חיה עם בת זוג מדהימה כ5 שנים ויש לנו ילד מקסים שהחלטנו יחד להביא, היא היתה בלחץ להביא ואני נחרדתי והלכתי לטיפול בעקבות כך, פחדתי מאחריות.

לאחר שהיא ילדה, לא הצךחתי לתפקד בשום אופן בחיי, הייתה לי עבודה טובה שמכניסה שכר של הייטק, אומנם לא אהבתי את התחום והעבודה היתה לחוצה מאוד.
אך כשהיא הילד המתוק, לא הצלחתי לישון כי הוא היה קם 6 פעמים בלילה לאוכל והרגשתי שנהרסו לי החיים ממש, נהיו לנו ריבים רציניים, הסקס הפסיק, ואפילו בשלב מסויים עזבתי את העבודה מסיבה שגם הבוס היה מטרידן, והפעיל עליי לחץ של עבודה מטורף יחד עם החוסר שינה הכל התפוצץ לי בפנים והתפטרתי, כל זה קרה ממש לפני הקורונה.

התחלתי לחפש עבודה ולא מצאתי משהו מכניס וברמה של מה שעסקתי, הייתי בכאוס עם עצמי על החיים, כל חיי הייתי אופטיצית מאוד עד לאותו שלב של החיים, שהכל קרס לי מול העיניים, ישבתי בבית כמה חודשים ומצאתי עבודה בחברה שלא רציתי וביום שהייתי אמורה להתחיל לעבוד לאחר הדרכה היה 15.3.20 התאריך שהקורונה החלה ליצור סגרים בארץ ולכן הוציאו אותנו לחלת עד ליוני, קיבלתי אבטלה למזלי אך אני ביוני עזבתי כי השתגעתי בבית, ועוד עם הסגרים אני הייתי בבית עם הילד, חשבתי שאני עומדת להתעלף בימים מסויימים, הרגשתי בתוך סיוט שלא ניגמר, ושלא תבינו לא נכון אני מאוהבת בו קשות, לפעמים נדמה שיותר מאמא שלו הביולוגית, יצא שאני מגדלת אותו, אבל זה הכביד עלי בטירוף.
ושאלתי את עצמי איפה הברכה שמביאים ילדים כמו שכולם אומרים?

לאחר הסגר הראשון מצאתי עבודה בחברת טובה, אך האנשים היו מזעזעים וכל היום דיברו על הקורונה עד למצב שרציתי לברוח חזרה הביתה כבר וממש סבלתי.
וויתרתי על השכר הנחמד וחזרתי לאבטלה.
מאז ועד היום הייתי שוב בסגר השני עם הילד , לאחר הסגר השני התחלתי לקחת כדורים נגד חרדות מהרופא שלי, הרגשתי שאני בתוך כלאס אני בן אדם שאוהב לטייל בעולם, סוג של ציפור דרור והשנה הזאת חנקה אותי מכל הבחינות, אני עדיין עם הכדורים, הם דיי עוזרים אבל הכל נשאר תקוע.

כל חיי הייתי דיי מצליחנית ומלאת ביטחון ועכשיו הכל ההפך, נפלתי חזק נפשית.


מה עושים? איך קמים?אפילו ספורט ותזונה אין לי כבר כוח לשמור.

רציתי גם ללדת בשנה הקרובה וכל התוכניות האלה נדחקו לפינה כי כרגע זה לא מתאפשר לנו כלכלית, כי כלום לא ידוע, אף על פי שיש לי אבטלה עד יוני 2021.
אני מפחדת שהקרונה הזאת תיתקע וכבר לא צופה בחדשות אין לי מושג מה קורה בעולם וכל 0עם אנשים אומרים שזה מתגבר ושמתוכנן עוד סגר ועוד סגר...זה פשוט נורא, נחקתי.

על כל עבודה יש 100 מועמדים אז לא ממש מסתכליפ עלי מה גם שמעסיקים הורידו את השכר לשכר מבייש ולא מבינה איך אני אמורה לפרנס את המשפחה שלי עם השכר הזה.

האגו והכבוד בתחתית.

מה עושים????????

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->