0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

קשה לי להתאושש אחרי נטישה + ספק בגידה. מה לעשות?

שבור בן 18 | כתב את השאלה ב-25/01/21 בשעה 20:49

היי לכולם. אני באמת כבר לא יודע מה לעשות ודיי צריך עזרה ועצה, אשמח אם באמת תענו ותעזרו לי.
עד לפני שלושה חודשים הייתי בזוגיות של שנה וחצי. אהבה ראשונה של שנינו, באמת אהבנו בצורה עמוקה ובוגרת, עזרנו אחד לשנייה לפרוח והיה לנו הזמן הכי טוב בחיים שלנו ביחד. אני אוהב אותה כמו שלא אהבתי מעולם. אחרי שלא נפגשנו כל הסגר השני ורק דיברנו בוידאו , היא נפרדה ממני ביום האחרון שלו ואמרה שנגמרו לה לאט לאט בסגר הרגשות ואין מה לעשות עם זה. קיבלתי את העניין בשוק מוחלט , כי זו אותה בחורה שכתבה לי יום יום כמה שהיא אוהבת אותי וכמה שאני חייב לבטוח באהבה שלה אליי כי היא הדבר הכי מובן ויפה שיש והיא אוהבת בטירוף. וגם ראיתי עליה שהיא אוהבת. איך שהיא הסתכלה עליי, המכתבים שהיא היתה כותבת לי, היחס והזמן שהיא השקיעה בקשר, זה לא משהו שאפשר לזייף.
אחרי שבועיים מהפרידה היא התחילה לצאת עם מישהו חדש, (שהוא גם חבר שלי בין היתר) הם כבר חודשיים ומשהו יחד, נראים מאושרים .
וככ כואב לי. גם כואב לי כי אלו החודשים הקשים בחיי, שבהם אני יודע שאני כואב ובוכה על מישהי שלא חושבת עליי לרגע . ובנוסף, העובדה שהיא הצליחה להתקדם הלאה ככ מהר, והיא באמת מאושרת איתו, גורמת לי להרגיש שהייתי ככ חסר משמעות. אם אחרי שנה וחצי ביחד אפשר להתאהב מחדש תוך שבועיים , זה רק אומר כמה לא שיניתי לה וכמה לא הייתי גורם מרכזי בחיים שלה, למרות שפיזית הייתי שם יום יום, וזה מכאיב לי. הייתי לצידה בכל מלחמה שלה, כל אירוע שעבר עליה ושם בשבילה תמיד לחבק ולאהוב ולכבד. וגם האינטימיות היתה מדהימה בנינו. קליק של משיכה חזק מאוד. ואני יודע שהיא אהבה אותי אהבת אמת , ותמיד דיברה על חיים איתי ועל כמה שאני אוצר שהיא קיבלה ולא תהייה מסוגלת לאבד. ואז עזבה בעצמה, והמשיכה תוך דקה למישהו אחר .
בקיצור, אני מנסה לעשות הכל כדי לצאת מזה וכלום לא עוזר . אני נפגש עם חברים, היא חסומה בכל מדיה אפשרית , אני אוכל טוב, מתעסק בתחביבים. אבל שום דבר לא מוציא אותה מהראש שלי. בסופו של יום אני מוצא את עצמי חושב עליה 24/7 וכל לילה נכנס לדכאונות של : איך לעזאזל ממישהי שהיתה אמורה להיות איתי לתמיד בזכות האהבה החזקה שלנו הגענו למצב הזה. היא היתה האדם הכי קרוב אליי אי פעם, החברה הכי טובה שהייתה לי והאהבה שלי.
מישהו יכול להסביר לי איך היא יכלה להתאהב אחרי זוגיות כזו ארוכה ככ מהר במישהו אחר תוך שבועיים?
אני מרגיש שהיתה פה המון חוסר כנות, לפחות בסוף שלנו, שנגמר מכוער מאוד אחרי זוגיות ככ יפה, שכולם סביבנו תמיד אמרו שאנחנו נהיה הזוג הזה מהתיכון שמחזיק יחד לתמיד. אז מה קרה פה באמצע .
איך להתקדם? אני מרגיש שבור כמו שלא הרגשתי מעולם כבר שלושה חודשים , וזה כואב כמו סכין ללב.
עברתי ליד הבית שלה לפני כמה ימים, כי לצערי היא גרה באותה שכונה ליד מספר חברים שלי, ואפילו באותו רחוב עם אחד, וראיתי בטעות מהחלון שלה שפונה לרחוב אותם מתנשקים. היא באמת נראית מאושרת ואני שמח שטוב לה כי אני אוהב אותה, גם אם זה בלעדיי . אבל אני רק רוצה להפסיק לסבול, להתחיל להרגיש נורמלי שוב, כמו בנאדם . אני ממש ממש צריך עזרה . תודה שהקשבתם:) אני מרגיש שעוד מעט לא אוכל לסחוב יותר את הצער, הכאב והעלבון.
כשהאדם היחיד שאומר לך שיהיה לצידך תמיד ושהוא אוהב אותך בלי תנאים עוזב, על מי נותר לך לסמוך בעולם. אני חייב עזרה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->