שאלה 319328
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר שלי לא אוהב לצאת

חינוי בת 20 | כתבה את השאלה ב-22/02/21 בשעה 21:51

יש לי חבר שגדול ממני בשש שנים ואנחנו שנה ביחד והוא מקסים והכל אבל כל פעם שאני מדברת על יציאה עם אלכוהול או משהו הוא מתעצבן כזה כי היה לנו כמה ריבים בנושא וזה כבר הפך לעניין של ניראה לי לגרום לי להבין שאנחנו לא באותו גיל והוא לא אוהב את זה ואני מכבדת. והפסקתי לשאול אותו..אבל ביקשץי ממנו שאם הוא לא רוצה לצאת איתי למקום מסוים או אין לו כוח לצאת באותו יום שלא יגיד לי במקום "צאח עם חברות" כי זה מעצבן וזה לא אותו דבר אם אני ארצה אני אצא.
היום שאלתי אותו על פורים שזה ביום חמישי ותיכננו ביחד תחפושת והוא נשמע קצר סבלנות ואמר יש את כל השבוע אין מה לחשוב ואמרתי בסדר צודק אבל לא תיכננתי כלום רק אמרתי שאפשר שנסובב בעיר ונראה מה פתוח ואז הוא אמר לי "את מגזימה ומתחילה לגלוש ולחשוב מה לעשות" אז לא רציתי לריב אמרתי לו אוקי וביי וניתקתי ואז הוא התקשר ואמר "אם את רוצה להתםרע בפורים לכי עם חברות אני לא יודע מה אני עושה ואני אוהב להיות בבית" וזה באמת כבר מדכא כי אין גם ככה מה לעשות בקורונה רק חשבתי להסתובב בעחר עם התחפושת והוא עשה משהו שביקשתי לא לעשות.
וזה נןבע ממקום שהוא מרגיש שאני ילדותית ואוהבת שטןיות והוא מרגיש עליונות עליי בקטע הזה שמועדונים לא מדברים אליו ואני תמיד חושבת מה יקרה כשיגמר הקורונה..הוא לא יצא איתי לשום מקום? מה הזוגיות שלו זה רק סדרות ומין ? ואני מרגישה כמו סטוץ וזה שיא המבאס התגובה שלו.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->