שאלה 321821
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בעלי רימה אותי לפני החתונה, איך להתמודד?

סיוון בת 30 | כתבה את השאלה ב-23/03/21 בשעה 11:23

בעלי ואני נשויים טריים.
בהתחלה כשהתחלנו לצאת, במשך שלושת החודשים הראשונים הוא המשיך להתכתב עם בחורות באתרי הכרויות ולדבר איתן בטלפון במטרה להכיר ולצאת איתן. עד שגיליתי את זה. בהתחלה הוא ניסה לשכנע אותי שהוא לא עשה את זה. אבל לא האמנתי לו ובסוף הוא הודה והוא הבין שהוא לא בסדר ואמר שהוא שהוא רק התכתב אבל לא ניפגש עם אף אחת כי הוא לא היה מסוגל באמת להפגש עם אף אחת כי הוא רוצה אותי. הוא אמר שהוא רק דיבר בטלפון והוא מוחק את כל אתרי ההכרויות ושהוא רוצה להיות רק איתי.
החלטתי לסלוח לו ולנסות את הקשר.
לאחר חודש נוסף, התחלתי לשאול אותו קצת על העבר שלו. הוא כל הזמן כעס ולא הבין למה אני צריכה לדעת על העבר שלו ולמה אני כל הזמן שואלת על העבר שלו ולא על ההווה.
אז אמרתי לו שאני רוצה להכיר אותו ושזה חשוב לדעת על העבר של אדם שמכירים.
הוא לא ממש שיתף אותי בעבר שלו.
אחרי שביקשתי הרבה פעמים וממש לחצתי לדעת מה היה בעבר שלו, הוא סיפר לי שבעבר הוא ישב בכלא על גניבת חומרי נפץ מהצהא ושהוא היה בתור ילד מתבגר מכור לסמים שהוא היה עושה ביחד עם חבר שלו מבית הספר. הוא סיפר לי סיפור שלם למה הוא ישב בכלא ואיך הוא וחבר שלו היו מזריקים סמים. ואת כל זה הוא סיפר בכעס ועצבים שהוא צריך לשתף אותי..
אחרי כמה זמן גיליתי לבד שהוא שיקר לי בנוגע לכמה דברים.
הוא שיקר לי בנוגע לגיל שלו ובנוגע לזה שהוא לומד לתואר שני. הוא טען שהוא בן 32 כאשר הוא היה בן 35 והוא טען שהוא סטודנט לתואר שני כאשר הוא רק למד לתואר ראשון.
אחרי שגיליתי את זה, הוא בכה לי והתנצל ואמר שהוא פחד שלא ארצה אותו בגלל הגיל ובגלל שאין לו אפילו תואר ראשון. כי אני עם תואר שני כבר והוא לא רצה שזה יגרום לי לא לרצות אותו או שאחשוב שהוא לא רציני או לא מספיק טוב.
המשכנו לצאת ולהיות יחד בידיעה שהכל פתוח ביננו והקשר שלנו ממש התחזק והוא הפסיק לשקר על דברים כי הוא היה הכי פתוח איתי וסוף סוף לא היו דברים שהוא היה צריך להסתיר ממני מהפחד שהוא יפסיד אותי.
לאחר שנה בערך שיצאנו יחד, שאלתי אותו אם כל מה שהוא סיפר לי על הכלא והסמים זה אמיתי.
הוא אמר לי שזה סתם סיפור שהוא סיפר לי כדי שלא אעזוב אותו. אבל זה שהוא בלי תואר ראשון וזה שהוא לא בן 32 זה כן נכון.
שאלתי אותו, למה הוא חושב שהסיפור על הכלא והסמים היה גורם לי לרצות להשאר איתו? אלה הרי סיפורים נוראיים שרק מפחידים וגורמים לעזוב.
הוא אמר לי שהוא לא יודע, שהוא מפגר ושקשה לו עם מה שהוא עשה לי ושהוא לא רוצה שנחזור אחורה כי זה עושה לו רע לחשוב שהוא רימה אותי ככה.
היום אנחנו נשויים טריים אבל אני ממש לא מפסיקה לחשוב על זה. על כך שהוא רימה אותי והאם הסיפורים האלה כן אמיתיים או לא? איך אדע שגם הפעם זה לא שקר...ואיך אדע שזה לא באמת קרה?
הוא נראה לי אדם טוב מאוד מבפנים.. והוא נפל לתוך סיפורים כל החיים שלו כנראה מחוסר ביטחון ומפחד להפסיד משהו טוב.
אני אוכלת את עצמי.. לא יודעת מה לעשות עם זה.
זה עוצר אותי מאוד מלהתקדם איתו ולהביא איתו ילדים. מרגישה שעשיתי טעות שהתחתנתי עם מישהו שאני צריכה לחשוב כל הזמן מחשבות איתו ולחשוב שהוא רימה אותי.
מצד שני אני אוהבת אותו ומאמינה לטוב שיש בו ומאמינה שהוא סתם שיקר בעבר ועכשיו הכל אמיתי ופתוח בנינו. לא מאמינה עליו שהוא עשה את מה שסיפר. והוא טוען שהוא באמת לא עשה את זה. מצד שני, מאיפה הסיפורים האלה באו? מה זה הדימיון המפותח הזה...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (30) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->