שאלה 322089
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לא יודעת האם כדאי להביא ילדים? מה היתרונות?

א בת 22 | כתבה את השאלה ב-26/03/21 בשעה 12:58

היי, אני כרגע בת 22, לא בא לי כרגע ילדים אבל מיצד שני גם לא היה בא לי להיות זקנה ערירית בלי ילדים, היה בא לי להיות לנצח צעירה בלי ילדים אבל זה לא אפשרי.
אני לא רואה את עצמי בהריון וכאמא, אם אביא ילדים בכלל זה בטח רק אחרי גיל 30. אני כן יודעת על עצמי שלעומתי שהיו לי שני הורים נוראיים ממש שאני גם לא בקשר איתם אני לעולם לא אהיה כמוהם ואהיה ההפך הגמור מהם ותמיד אדאג לאושר של ילדי וכן אהיה אמא מאוד טובה.
יש לי שני התלבטויות בהבאת ילדים:
1. כל הגועל בהחלפת חיתולים, זה לא מגעיל? נראה לי מאוד מאוד מגעיל.
2. מה כבר כיף בלחיות? לדעתי אתה רק נולד וישר נכנס לתקופה הכי חרא בחיים שלך, לדעתי תקופת הגן והבי״ס אלה התקופות הכי נוראיות בחיים, לפחות אצלי היה ככה, אני הרבה יותר נהנית לעבוד.
אתם לא תמצאו ילד אחד שיגיד ״אני אוהב את הבי״ס״ ״אני אוהב ללמוד״, החופש הגדול זה הדבר היחיד שטוב בלימודים, את חופשת הפסח המורות תמיד יחרבנו לך באיזו עבודת הגשה, תמיד ביום האחרון של החופש הגדול בכיתי וביום הראשון מאוד סבלתי.
אני זוכרת כמה מאוד סבלתי בבי״ס, ילדים בכיתה שמתנחלים לך, מורות שאתה לא סובל, שיעורים שאתה לא סובל, עונשים, אתה בן פחות מ18 ואין לך עצמאות ובקושי יכול לעשות משהו בלי הורים, גר עם ההורים, חוזר הביתה וצריך לעשות שיעורים, כשיש מבחנים כל היום הלך לך, בכיתות הגבוהות בכלל, חרדת מבחנים, כשאתה עובד לפחות אחרי העבודה אתה משוחרר, לקום מוקדם! אני זוכרת כמה הייתי עצבנית על אימשלי שהעירה אותי וכמה רציתי להמשיך לישון, בעבודה לפחות יש לך לפעמים משמרות ערב, ולעבודה אני פחות מתבאסת לקום כי לפחות אני עושה כסף, אתה ילד ובקושי יש לך כסף. תמיד ביום האחרון של הלימודים ההורים שלי היו מאוד עצובים ובימים האחרונים של החופש הגדול וב1.9 היו מאושרים עד השמים וזה היה הכי מעצבן, כשאתה עצוב ומישהו אחר שמח.
אני לעומת אימשלי לעולם לא אתן לשום ילד או מורה להתעלל בילדי ומי שיעז לעשות את זה יקבל בלאגן גודל.
אחרי זה גם מה כיף בלעבוד? זה פחות גרוע מללמוד אבל עדיין לא כזה כיף, אחרי זה לימודים באוניברסיטה, בחיים יש אולי 10% רגעים יפים, השאר לא כזה כיף, אני גם רואה אנשים שממש עצובים על מות אימם, אני על מות הורי לא אהיה עצובה ולא אזיל דמעה ולהלוויתם לא אבוא, הם לא כיבדו אותי אז גם אני לא אכבד אותם, אבל אני יודעת שאם לי יהיו ילדים ואני אמות הם יהיו מאוד עצובים וכואב לי להביא אותם למציאות כזו, אפילו אמא שלי הייתה מאוד עצובה על מות אימה, קשה לחיות ככה עם אובדן של אמא.
אני גם מאוד אוהבת להיות לבד! גרה לבד ומאוד נהנית מיזה שלא שומעת אף אחד בבית.
אני לא בקשר עם כל המשפחה שלי ותמיד לבד בשישי ובחגים.
גם ראיתי פעם בפייסבוק מישהי שהיה לה יום הולדת 53 והרבה אנשים בירכו אותה והכי ריגש אותי הברכות שהילדים שלה כתבו לה, והיא גם מעלה תמונות עם הילדים שלה שכבר בוגרים, ומה אני אעשה ביום הולדת 53? אשב לבד ואגיד למה לא הבאתי ילדים?

האם כדאי להביא ילדים?

כן
 
164
לא
 
100

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (46) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->