0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא יוצאת לי מהראש. מה לעשות?

מר בחור בן 25 | כתב את השאלה ב-07/04/21 בשעה 16:10

היי, פעם ראשונה שיוצא לי לכתוב כאן באתר - אני רואה מגוון של דעות מאנשים שונים וניסיון חיים שונה, יותר מאשמח לשמוע את דעתכם בנושא.
אתחיל בזה שתקופה ארוכה היה לי מאוד כיף עם הלבד שלי אחרי מערכת יחסים קודמת של כשנתיים עם מישהי שנפרדה ממני, יום לאחר מכן שכבה עם גבר אחר ועם אחד מהאקסים... הדרך הצורה והזילזול בהם היא נהגה ודיברה אליי הצליחו לפגוע בי מאוד. לאחר כמה חודשים התחרטה על מעשייה ורצתה לחזור, ניסיון שלא צלח כי כבר לא הצלחתי לראות בה אדם שאיתו אני רוצה לחלוק ולהמשיך את חיי. למרות הכל, סלחתי לה בלב שלם - כולנו בני אדם, כולנו טועים, והחכמה היא ללמוד להבא.
שנה וחצי בערך אח"כ הכרתי מישהי דרך חברים משותפים, היא בעיקר נדלקה עליי אבל גם לדעתי היא הייתה נראת מאוד טוב וחמודה.
יצאנו בערך 3 חודשים, כל הסיפור קרה בתקופת הסגרים ככה שלא היה לנו הרבה איפה לצאת ולבלות, אך הייתי עובד חיוני (היא סגורה בבית) ונפגשנו כמעט כל יום בבתים מה שהפך את הקשר לאינטנסיבי מאוד בתקופה כה קצרה והרגיש לי מאוד מהיר ולוחץ, בעיקר כי היא לא עבדה והייתה פנויה ורצתה שניפגש כל יום. מה שהקשה זה שהיא גרה עם המשפחה ואני מוצא את עצמי כמעט בכל ערב יושב בסלון עם כל המשפחה שלה מותש אחרי יום עבודה כשאותה אני עוד בקושי באמת מכיר. כמובן שדיברתי איתה על העיניין כמה וכמה פעמים שניקח את הדברים לאט יותר ונכיר יותר לעומק אחד את השניה (בדיעבד אמרה שהיא מבינה אבל בפועל זה לא מה שקרה) לפני שאנחנו רצים להכיר את המשפחות והכל כל כך מהר היה לי חשוב קודם לראות שיש לנו חיבור וכימיה טובים (הרי גם את לא הכי מכירה אותי) כי המשיכה הייתה מטורפת.
חייב לציין שבמהלך הקשר הייתי מחמיא מצחיק ומפלרטט כדי שתרגיש הכי טוב עם עצמה וכי באמת נהנתי לתת לה את התחושה הזו.
במהלך התקופה המצב הפך אותי למדוכדך יותר בגלל הסגרים שמרגיש שהכל סוגר אותך, הקשר הרגיש מאוד אינטנסיבי ובראש עובר לי מניסיון קודם תיהיה קצת זהיר יותר ותראה לאיזה זוגיות אתה נכנס לפני שאתה מתאהב (ומן הסתם פחות חושב בבהירות).
הגענו למצב שאמרתי לה שאני צריך ספייס לעצמי ואין לי את הדחף כמו שלה לרוץ עם זה בקצב הזה קדימה וזמן כזה קצת להתאפס על עצמי, היא מאוד נפגעה וראתה בדבר פסק זמן למרות שדיברנו והכל רק לא התראינו.. כל זה לקח 3 ימים... במהלך 3 הימים הבנתי שאני אוהב אותה וסתם מפחד שוב להיפגע ובעיקר בגלל הסגרים והקורונה שהשפיעו על כולם אני מאמין ניקח את הדברים בכיף וזרימה יותר.
התקשרתי אליה ונפגשנו לדבר, הסברתי לה את הדברים סיפרתי לה את המקרה עם האקסית (שכנראה השאיר לי איזה שריטה קטנה) ושאני אוהב אותה. היא הצליחה להבין אותי ואמרה שזה מוזר שפתאום אני אומר לה שאני אוהב אותה.. היא התחילה לימודים לתקופה קצרה והתחילה להיות עסוקה יותר והדבר הקל משמעותית (פחות משועממת בסגר בבית)
לאט לאט התרחקה ממני בטענה שהלימודים שואבים ממנה את כל הכוחות ו3 ימים גרמו לה להתרחק, אחרי כמה שבועות שבעיקר אני מתקשר יוזם ודואג לשלומה, אמרה שהיא לא מרגישה מספיק בזה ושנסיים את זה (בכתה ואמרה שקשה לה).
מאוד הפתיעה אותי שהיא בחרה לדבר על זה בטלפון התבאסתי לא אשקר, ניסיתי טיפה להכניס בה היגיון אבל הבנתי שאין טעם, אמרתי לה שהכי חשוב לי שיהיה לה טוב. רצתה להיפגש ולדבר על זה למרות שאמרתי לה שאין לי מה להוסיף אחרי שהכל כבר נאמר בטלפון, בכל זאת באתי לקראתה(טמבל).
בפגישה שוב טענה שהראש שלה רק בלימודים ותירוצים כאלה (במקום לדבר דוגרי כי הרי לא מסיימים קשר בגלל לימודים - מוצאים זמן אם רוצים), אמרתי לה מה שחשוב לי שהיא תיהיה מאושרת ותעשה מה שיעשה לה טוב, משם הכל זרם כאילו כרגיל מתנשקים בלי סוף והיא בוכה שהיא לא יודעת מה להחליט והיא מבולבלת (שאני חבר אמת ואין הרבה אנשים כמוני). ניגבתי לה את הדמעות הצחקתי אותה קצת ושמבחינתי אני רואה את זה כסיימנו והעיקר שבטוב.. (רציתי שתחייך קצת)
שמתי אותה בבית התנשקנו והלכה בוכה.
אחרי כמה ימים שלחה לי הודעה שטוב לה לבד למרות שהיא נורא מתגעגעת ואוהבת כי ככה היא מרוכזת בלימודים שלה לא חשבתי שאשמע ממנה שוב וחשבתי שסיימנו בטוב. הייתי שיכור באותו ערב וההודעה גרמה לי לחשוב שהיא כאילו רק רצתה זמן קצת ללימודים וניפגש - מסתבר שהיא חשבה שאני מחכה ב"סטנד ביי" לתשובה סופית שלה (שוב בהודעה, אחרי שדיברנו פנים אל פנים) ביקשתי ממנה שכדי שנשחרר שלא תכתוב לי יותר איחלתי לה הצלחה וככה זה נגמר.
מאז יוצא לי לחשוב עליה הרבה, כבר סיימה את הלימודים, אבל משהו בסיפור הזה נגמר לי מוזר, בכל פעם שהתראינו הכל זרם משיכה הזויה אבל מרחוק כל פעם "תופסת אומץ" ומסיימת דרך הטלפון בהודעות דבר שהוריד לי ממנה מאוד (איפה הכבוד הבסיסי..)
משהו באינטואיציה שלי אומר לי שעוד אשמע ממנה לא יודע למה, הרגשה שקיבלתי מהמפגשים הקודמים איתה, למרות שאני בראש סיימתי עם הסיפור איתה הבנתי שהיא לא מספיק בוגרת בשבילי והמשכתי הלאה בחיי.
למה עדיין יוצא לי לחשוב עליה?
האם יש משהו באינטואיציה הזו שאני מרגיש לדעתכם?
מאמין שכשתגיע אחרת בטוח אשכח ממנה אבל עדיין,
אשמח לשמוע את דעתם של אנשים ניטרלים נשים וגברים לגבי המקרה, תודה שהקדשתם מזמנכם!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->