שאלה 322854
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

היא שאלה אותי מה הגודל שלו ומה הגובה שלי

מבולבל בן 18 | כתב את השאלה ב-03/04/21 בשעה 19:49

היי אנשי askp, יש לי שאלה מאוד חשובה שהייתי ממש שמח אם תענו לי עליה, היות ואני לא כל כך יודע מה כדאי לי לעשות ומה מקובל לעשות במצב הזה, לכן אשמח ממש לתגובות כנות, אמיתיות וענייניות בנושא. קצתי חפרתי אז בבקשה תגלו סבלנות ותקראו הכל.

קבעתי אתמול עם מישהי מהטינדר סטוץ למחר, והאמת שהיא ממש חמודה והייתה בינינו שיחה קלילה כזו וזורמת כזאת ואני חושב שהיא ממש התלהבה ממני ובקטע שלי סה"כ כי היא ממש זרמה להצעה שלי שהיא תבוא אליי הביתה (כאשר המטרה ברורה לשנינו).

זאת בחורה בגילי (18), ובמהלך השיחה היא רצתה לדעת מה הגובה שלי, ומה גודל איבר המין שלי. כמובן שעניתי לה ואני חושב שהיא התלהבה ממש והמשכנו אחרי זה לדבר גם בטלפון והכל וזרם לנו.

עכשיו תאכלס, אני ממש רוצה גם לדעת עליה דברים דומים, אבל אני לא בטוח איך לשאול את זה ואם זה לגיטימי בכלל לשאול בחורה את הדברים האלה. אני לא בתול, הייתה לי חברה שנה וחצי בערך, ועוד 3 סטוצים באופן כללי.

הייתי מאוד מרוצה מיחסי המין עם חברה שלי, אבל מהסטוצים פחות הצלחתי להנות. אני חושב שלבחורות שהייתי איתן בסטוץ לא היה את מה שלחברה שלי כן היה, ולכן חשוב לי לדעת את הנתונים שאני רוצה לדעת גם לגביה, לגבי הסטוץ מחר.

נגיד לגבי המשקל שלה... בטינדר בנות ממש יודעות לעשות פוטושופ טוב, וקרה לי פעם אחת שבחורה ממש לא הייתה נראת כמו בתמונות מבחינת משקל באופן קיצוני, וכשאני אומר קיצוני, אני מדבר על הבדל כזה של יותר מאיזה 30 קילו. תאכלס היא כן שאלה אותי מה הגובה שלי בתחילת השיחה בלי להסס, אז האם זה אומר שגם לי זה בסדר לשאול מה המשקל שלה? פשוט אף פעם לא שאלתי אז אני לא יודע...

ולגבי השאלה שלה על גודל איבר המין שלי, גם לי זה חשוב. מאוד הייתי רוצה שיהיה לה כמו לחברה שהייתה לי, הייתי רוצה לשאול אותה לגבי הריח של האיבר מין שלה אולי, כי נגיד לסטוצים לא היה ריח כל כך טוב וזה ממש הרתיע אותי אבל לחברה שלי זה לא היה ככה.

יש גם צורה כזאת של איבר המין של הבחורה שמאוד מושכת אותי, שלחברה שלי היה ולאיזה 2 סטוצים לא היה נגיד. לא אפרט על איזה צורה מדובר כי זה באמת מיותר, אבל כן הייתי רוצה לשאול אותה על הצורה שלו, או לבקש תמונה כמו שהיא ביקשה ממני.

מרגיש לי שזה לא נכון לשאול את הדברים האלה, אבל אם היא כן בעצם שאלה את הדברים האלה, זה אומר שזה בסדר אם גם אני אשאל אותה את הדברים האלה?

כאילו בתאכלס תענו בכנות זה ממש חשוב אני ממש מתלבט אם לשאול, אם היא שאלה אותי על הגובה והאיבר מין שלי, האם זה לגיטימי שגם אני אשאל אותה על המשקל שלה ועל האיבר מין שלה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->