0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוא עשה לי מניפולציה כדי שנשכב, ולא גמר בסוף אפילו. אני עד כדי כך מכוערת?

מרגישה רע בת 16 | כתבה את השאלה ב-12/04/21 בשעה 15:03

אתמול נפגשתי עם בחור, גדול ממני בכמה שנים ורציתי ללכת לאכול איתו או משהו אבל לא היה כל כך איך (כי אני לא גרה בארץ ויש כאן סגר) וזה או לאכול אצלו או באוטו, בסוף לא אכלנו ופשוט ישבנו ודיברנו באוטו שלו וסיפרתי לו קצת על עצמי והוא לא בדיוק התעניין וגם לא היה קליק, הוא חנה ליד הבית שלי והתעקש שנעלה למעלה ולא הסכמתי, והוא התחיל ממש להגיד שזה לא פייר ושזה מעליב שאני אשאיר אותו ככה, הרגשתי ממש רע כי גם ככה לא היה שום קליק והחלטנו לעשות את זה באוטו, בזמן שזה קרה לא הרגשתי הכי בנוח כי באמת שלא רציתי לעשות את זה וגם הוא השני שלי, הרגשתי שאני זולה כי הסכמתי לעשות משהו עם בן אדם שאני אפילו לא מכירה והתביישתי מעצמי ואני עדיין, השיא היה שהוא ניסה לגמור ולא הצליח, הרבה אנשים אומרים שאני נראת סבבה אבל אני קצת מלאה, ויש לי בעיות עם זה (אני שוקלת בערך 70 ומשהו ויצאתי מאנורקסיה לפני שנתיים וזה עדיין רודף אותי עניין המשקל) התחלתי ממש להתבאס כשזה קרה ואני בטוחה שזה בגלל איך שאני נראת. אבל באמת, הסקס היה בסדר, הוא נהנה ופשוט הייתי בהלם שזה קרה (גם לאקס שלי זה קרה פעם אחת וזה היה ממש הזוי) אז בגלל שזה קרה פעם שניה עם גבר שונה זה בטוח בגלל משהו שאני עושה, באמת שאני מרגישה כל כך נורא כי אני מוכרת את הגוף שלי בחינם לבן אדם זר והוא אפילו לא מצליח להגיע לפריקה ובסוף הוא הקפיץ אותי הביתה ומאז גם לא רשם לי כלום ומבינה אותו כי זה סיטואציה מביכה ודוחה, אבל באמת, אני מרגישה שאם הייתי אחרת אז זה לא היה קורה.
אני ממש זולה, ואני באמת לא יודעת איך לצאת מהדיכאון שאני כל כך מגעילה וללא עמוד שדרה, אמרתי לו מלא פעמים לא והוא פשוט לא הקשיב והמשיך לדרבן אותי לעשות את זה ובאמת שלא רציתי לעצור אותו כי גם ככה לדעתי אני צריכה להגיד תודה שמישהו מסתכל על מישהי מכוערת ושמנה כמוני, אבל באמת שאני חושבת שעשיתי טעות ענקית ואני לא אסלח לעצמי.
האם זה באמת נכון כל מה שאני מרגישה עכשיו? אני זולה? דוחה? הוא ניצל אותי בקטע הזוי? ואם כן אז למה בדיוק הוא לא גמר? משהו דפוק אצלי ? מה אני עושה לא נכון?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->