0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

יזיזות ומה שבניהם. מה הייתם עושים במקומי?

:)) בת 25 | כתבה את השאלה ב-06/05/21 בשעה 19:09

היי:)
אז ככה, לפני חצי שנה אני והאקס שלי נפרדנו.. וממש כמה ימים אחרי התחיל איתי חבר של חבר שדחיתי כל התקופה הזו כי רציתי לחזור לאקס, עד לפני חודשיים שלושה שנענתי להצעות שלו והחלטתי לזרום.. הלכתי אליו הביתה, שתינו יין (זה היה עוד סוג של סגר), והעניינים התחממו. הוא אמר לי גם ״אנחנו לא חייבים לשכב, מה שנוח לך, יכול להיות אפילו מעניין יותר אם נשכב פעם הבאה״.. אבל אני הייתי חייבת להרוס חח. בכל מקרה- הוא הזמין אותי להשאר לישון וזה היה ממש כיף. ביקשתי ממנו לשמור על זה בסוד, כי בכל זאת קבוצת חברים. אחר-כך הוא נעלם.
אחרי כמה ימים ישבנו עם החברים והוא היה שם גם - והוא הזמין אותי לבוא אליו. באתי, שכבנו וכמובן נשארתי לישון איתו. מאז הוא נעלם אבל זה היה לי סבבה כי ממש הייתי עסוקה באקס.
הוא ניסה ליזום אבל הייתי בדייט ועניתי לו מאוחר וסיפרתי לו שהייתי בבר. הוא שאל עם מי ואיפה, ועניתי לו רק איפה.. השיחה המשיכה ולאחר כמה דקות הוא שאל שוב עם מי הלכתי. (ומכאן הנחתי שהוא קצת מקנא). דחיתי אותו באותו לילה ואחרי כמה ימים יזמתי ונפגשנו, ושוב נשארתי לישון.
אחר כך זו הייתה תקופה ששיחקנו חתול ועכבר וניסינו להפגש ולא הלך (והוא גם אפילו קצת ייבש אותי באינסטגרם), עד שהוא שלח הודעה שוב ושוב נפגשנו. באותו הערב תיכננתי לשאול אותו מה הלוז , מה אנחנו , מה הוא רוצה? אבל לא הצלחתי למצוא את המילים אחרי שכבר כל כך הרבה פעמים שכבנו...
כמה ימים אחרי ישבנו עם החברים שוב והוא היה שם, ואז הרגשתי כאילו הוא ממש מנסה לגרום לו לקנא או לפחות למשוך את תשומת ליבי עם כל מיני אמירות שקשורות לכמה שהולך לו עם בנות, כמה שהן מתחילות איתו וכל מיני ברים שבנות אוהבות לדייטים ראשונים, וכמובן הוא מסתכל עליי לראות את התגובה שלי..
החלטתי אחרי הפגישה עם החברים לשלוח לו הודעה ולראות מה שלומו ולנסות לדבר בקטע חברי, לראות מה הוא עושה, והוא אכן זרם אבל פשוט הפסיקה השיחה.. מאז החלטתי להעלם לו (ועבר כמעט שבוע).
עכשיו השאלה היא: מה אתם הייתם עושים במקומי?? אני בעצמי לא יודעת אם אני רוצה את הבחור לקשר רציני או לסתם יזיזות כי אנחנו לא מכירים לעומק, אבל אני רק יודעת שהמצב הזה ממש מציק לי ולא כיף לי ככה. אם אנחנו יזיזים אז שיהיה בכיף והכל טוב מבלי קטעים ואם אנחנו לא ובא לך יותר אז רק תגיד...

מה אתם הייתם עושים?

לדבר איתו הכי דוגרי שיש! לומר לו שאת מבולבלת
 
49
להגיד לו בביצ׳יות: ״גם אתה יוצא עם אחרים נכון?״
 
4
להעלם לו לחודש, לראות מה הוא עושה
 
6

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->