0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האם התנהגות של המורה נהיגה לגיטימית?

לומד נהיגה בן 24 | כתב את השאלה ב-09/06/21 בשעה 13:51

אני לומד נהיגה בשיעור 14 כבר בחצי הדרך ולא מרגיש שאני לומד משהו אמיתי. מרגיש כאילו אני משלם למורה נטו על כניסה לרכב שלו וזהו. כל הנסיעה שקט הוא לא נותן לי טיפים, אני די מסתדר בנהיגה אבל עדיין מרגיש כאילו הוא לא בא לעבוד. עשיתי חניה שאלתי אותו מה אני צריך לראות במראה? מסבן אותי על יש רכבים עם מצלמות יש כאלה בלי, כל רכב והגודל שלו, אתה יכול לנסוע עד שתעשה בום ואז תדע. כולה רציתי טיפ כמו טיפ על שמירת מרחק שאם אתה לא רואה גלגלים אז אתה קרוב מדיי.
אז אני חונה וכי אני לא בטוח ב-100% אני שואל אותו אם זה מספיק, הוא עונה לי אתה חושב שזה מספיק? מה זו התשובה הזאת, אם הייתי חושב שזה מספיק לא הייתי שואל. תן לי כיוון משהו. תגיד עוד 3 סנטימטר משהו אבל תגיד. נתקעתי מאחורי רכב שעצר בפתאומיות והוא אמר לי היית צריך לעבור נתיב הרבה לפני. אוקי אבל אין לי את האומדן אני לומד עדיין, למה לא יכל להגיד לי לפני 20 מטר "עכשיו זה הזמן לעבור נתיב, כי אחר כך תיתקע". כלום שום טיפים כל הנהיגה שקט רק אחרי שאני מבין שעשיתי טעות הוא אומר "עשית טעות". בסדר גבר הבנתי את זה כבר לבד...
יש לו דיבור תוקפני אומר לי נסענו כבר בכביש הזה אתה צריך לדעת את זה כבר, מה האמירה הזאת עוזרת לי? אתה רואה שאני לא יודע, אז בוא תיתן לי טיפ איך לדעת איך להבין יותר טוב את הסביבה שלי, מה עוזר לי הדעות שלך של "אתה צריך לדעת"?? כאילו הוא לא בא ללמד אלא סתם לעקוץ.
ראיתי סרטון ביוטיוב עם הסברים הרגשתי שאני לומד הרבה יותר מהסרטון מאשר המורה.... נתנו טיפים על כניסה לצומת דברים שהוא בחיים לא חשב להגיד לי. הסתבכתי עם צומת לא הייתי בטוח אם זכות קדימה שלי, הוא פשוט אומר לי "סע זכות קדימה שלך" בלי להסביר למה. רק אחרי שהומלץ בסרטון להסתכל גם לצדדים כדי לראות אם יש תמרורים לרכבים האחרים, פתאום בנהיגה שמתי לב שיש ואז ידעתי לא לשאול אם זכות הקדימה שלי. דבר כזה בסיסי הוא לא חשב להגיד לי.
זה מעצבן. זה התנהגות לגיטימית של מורה, האדישות הזאת? בלי טיפים בלי כלום? כאילו הוא מחכה שאני אלמד לבד? כי אז על מה אני משלם לו בדיוק?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->