0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ההורים שלי מנקים ואין לי סיכוי להיות משהו גדול בחיים, במה אפשר לעבוד כדי לשרוד?

שיר בת 22 | כתבה את השאלה ב-12/06/21 בשעה 21:31

שלום אני שיר מהצפון ואני לצערי לא נולדתי למשפחה שיש לה מגיל קטן הייתי צריכה לצאת לעבוד כדי לשלם על בית ספר ולדאוג לאח שלי שיש לו בעיות ויצאתי מהצבא בגלל זה ההורים שלי תמיד בבית היו רבים על כסף ואבא שלי גם אלים פיזית.
אני רואה את כל חבריי שהיו איתי בכיתה / צבא כבר מהנדסים או לומדים בטכניון שההורים שלהם השקיעו להם במורים פרטיים ועוזרים להם כי ההורים עצמם מלומדים עם תואר או עבודה טובה וקנו להם בגדים וחגגו להם יום הולדת ושחרור מהצבא וכאלה, ולי בחיים אפילו לא חגגו כלום להורים שלי אין כסף אפילו אין להם רכב.
אני גם לא ירשתי חוכמה גדולה בחיים תמיד הייתי צריכה להתאמץ ללמוד ולא דחפו אותי ואמרו לי שאצליח גם הוריי מורידים אותי מלהצליח אבל סיימתי בית ספר תיכון בכיתת מצוינות עם 5 יחידות פיזיקה ומתמטיקה וכימיה בממוצע של ה-10 הכי גבוהים בשכבה וקיבלתי תעודת הצטיינות מראש העיר (שכבר בפח כי כסף לא הביאה לי התעודה הזאת) ותמיד הייתי טובה בכל מה שקשור למתמטיקה ומדעים מדויקים מאוד אהבתי את התחום.
אני לא יודעת מה כדאי לי לעבוד בכלל, כרגע אני עובדת שירות לקוחות וסובלת מכל רגע והרוב פשוט הולך כי אני עוזרת גם בבית וגם מנסה לשרוד שנה שהייתי בחלת וצברתי חוב
אין לי עזרה לקנות דירה בעתיד והמחשבה לעבוד בשירות לקוחות בטלפון כל החיים זה גורם לי לחרדה אנשים פשוט מקללים אותי יום יום וצועקים עליי. עבדתי לפני זה בחנות בגדים אבל פיטרו אותי בגלל החלת וגם שם זה שירות לקוחות לעמוד 10 שעות על הרגליים ולסדר סחורה תמורת 6000 בחודש שבעתיד לא יספיק לכלום
עשיתי פסיכומטרי למדתי לבד בקורונה כי גם ככה לא הייתה לי עבודה אז אמרתי יאללה ננסה כי לא היה לי כסף לקורס קיבלתי 680 פעם ראשונה, פעם שניה 715 מישהו אמר לי שאני יכולה להתקבל לאן שאני רוצה עם הנתונים שלי ואנשים שנים משפרים ולא מצליחים להגיע לציונים שיש לי אבל מה יש לי לעשות עם הנייר הזה?
קיצר, במה אני יכולה לעבוד בחיים שלי שאני אוכל להרוויח שכר סביר בנטו - סביב ה8 אלף ולהתקיים בכבוד בלי לעבוד 220 שעות בחודש כמו שאני עובדת עכשיו? כל השירות לקוחות זה מקסימום 7 ברוטו וטוחנים שעות ולא מרוויחים. וגם מלצרות אני לא יכולה כי אין לי קורדינציה למרות שזה כסף טוב.
אני גם לא יודעת איך אשרוד כל חיי גם כמלצרית גם בגיל 40 אז אני רוצה משהו שאוכל לעשות וארוויח כסף בכבוד
למי שאין עצה ורק יכתוב שאני מתמסכנת או משהו כזה, אל תגיבו בכלל. אתם לא בנעליים שלי
תודה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->