שאלה 328916
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה להתחיל לימודים לתואר. מה לעשות?

מתלבט מאוד בן 23 | כתב את השאלה ב-18/06/21 בשעה 12:31

זה חופר אבל פליז תעזרו לי אולי יש משהו יותר טוב ורעיונות יותר טובים משלי אקמח ממש לעסרה אני נואש אני כבר אובד עצות אני לא יודע מה אני רוצה לעשות בחיים יש לי בגרות מלאה ממוצע 95 עשייח פזיכומטרי אחד לא השקעתי כי רוב הזמן עבדתי ועכשיו נרשמתי לעוד אחדועזבתי כרגע את העבודה כי לא היה לי ציין משהו והפעם אני מתכוון להשקיע אבל חשבתי על כמה תחומים אבל בכל דבר שמעניין אותי יש פגם.
חשבתי על משפטים וכלכלה-אך כולם אומרים לי שהשוק של משפטים מוצף ושלא יהיה לי עבןדה ובנסוף אין איפה לשלב את שניהם באוניבסיטת חיםה ובכל מקום בצפון(אני גר בצפון) סגרו את זה והם קיימים רק בנפרד ואז חשבתי אולי אעשה תואר במשפטים קודם וחשבתי על מכללת אונו לימודי ערה ולשלב עבודה מה אתם אומרים? מה ההבדל בין זה לבין אוניבריסיטה כי יש לי אופצייה כם לנסות באוניברסיטת חיפה וחשבתי שאסיים אז אעשה כלכלה בלימודי ערב תוך.כדי אעבוד במשפרד משפטים התמחות.וכו.. ואפתח משרד לעורך דין ויועץ השקעות אבל זה יקח לי 6 שנים אם לא יותר מה דעתכם? זה אופצייה א תשקלו את כל מה שכתבתי
אופצייה ב. חשבתי על רפואת שיניים מרוויחים המון יש מלא עבןדה ביולוגיה מעניין אולי אבל זה לעבור למרכז איך אשלם שכר דירה זה תואר שלא מאפשר לעבוד כמעט לפי מה שהבנתי וכדי להתקבל צריך ציונים יותר גבוהים משלי ואאלץ לשפר זה יקח לי איזה שנה עם פסיכומטרי ולעשות בגרות בכימיה או מכינה שלהם 9 חודש ואז עוד 6 שנים לימודים גם והרבה לא עוברים בכלל את הראיונות שלהם וסתם מורחים עוד שנה או חלק שעוברים נושרים באמצע.
זה 2 האופציות שיש לי לא עלה עוד משהו לראשי מה דעתכם? מה הייתם עושים? אני אובד עצות כבר שיגעתי לעצמי את.הראש ואני לא רוחה לעות פזיכוצטרי אני עושה טוץו עכשיו כדי לראות אם באמת.משהו נוסף יפתח לי אחרי שאקבל את.הציון אבל מה אתם.חושבים הדוק באמת מוצף במשפטים וזה לא כדאי והשכר בתל אביב והמחייה אם זה יותר טוב אצליח לעמוד בזה בכלל? ומה לגבי המכללה עדיף? ולעבוד תוך כדי ולחסוך לעתיד או ללכת לאוניברסיטה אם בסוף אלך על משפטים? אוף זה מדכא אותח באלי לבכות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->