שאלה 330784
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך ממשיכים הלאה אחרי בגידה?

קארין בת 25 | כתבה את השאלה ב-09/07/21 בשעה 21:58

היי,
הייתי במערכת יחסים של שנתיים שבתחילתה כבר היו משברי אמון (ניהל קשר בו זמנית,שקרים והסתרות) מצד בן הזוג אבל בגלל האהבה והרגשות החזקים אליו פשוט הבלגתי את זה והוא כמובן הבטיח שזה לא יקרה שוב…
בשנה האחרונה של מערכת היחסים שלנו החלטנו להסתיר ולשמור אותה בינינו כדי להמנע מרעשי רקע (כל הסובבים שלי כמובן לא היו מרוצים מהמערכת יחסים הזאת) וכך שמרנו אותה בסוד מכולם.
לפני חצי שנה נפרדנו סופית שוב בגלל שקר מצד בן הזוג ובנוסף פשוט הייתה ירידה בתשומת הלב ממנו,פתאום נהיה אדיש יותר וחסר סבלנות יותר ושמתי לב שמשהו לא כשורה. כמובן שפתחתי איתו את הנושא כמה פעמים אבל הוא אמר שהכל בסדר ושלפעמים קשה לו עם הריבים שלנו.
ממש לאחרונה גיליתי שהוא נמצא במערכת יחסים ולפי האינסטגרם של בת הזוג הנוכחית שלו ראיתי שהוא רשם לך תגובות מאוד אוהבות עוד בזמן שהיה איתי.
ופתאום הכל התחבר לי…כל ההתנהגות המוזרה שלו, העובדה שהוא שיקר לי בצורה ככ גלויה וידע שזה יוביל לפרידה מהצד שלי אחרי אינספור פעמים שהוא שיקר ואיימתי לעזוב בשקר הבא.
אציין שכשאני והוא התחלנו את מערכת היחסים האקסית שלו הגיעה אליי דרך חברים משותפים וסיפרה לי שהוא בעצם ניהל איתי מערכת יחסית בזמן שהוא איתה -הראתה לי הודעות ושיחות בינהם בזמן שהוא התחיל איתי…אבל הוא גרם לי לחשוב שהיא פסיכית ומשקרת ואני כמו בחורה מאוהבת ועיוורת נפלתי בפח הזה.
אני מטופלת אצל פסיכולוגית שייעצה לי אולי להזהיר גם את בת הזוג הנוכחית שלו ואני כשהייתי בסערת רגשות מטורפת שלחתי לה הודעה וסיפרתי לה ממש על קצה המזלג שככל הנראה הבן אדם ניהל מערכת יחסים איתה ואיתה בו זמנית. אחרי שענתה תגובה מאוד קצרה ובקיצור שהכל בסדר ותודה, הרגשתי ממש מטומטמת שעשיתי את זה ושכביכול התערבתי בערכת יחסים החדשה שלו…
עכשיו אני בעיקר שבורה ומנסה להתקדם הלאה אבל זה ממש ממש קשה לי אני כל הזמן חושבת על איך הוא עשה לי את זה אחרי שהוא הצהיר בפניי מיליוני פעמים על האהבה הענקית בינינו? ותוהה אם עצמי אם זה בכלל היה רעיון טוב לשלוח לה הודעה…מרגישה שיצאתי פתטית ומסכנה…
אשמח לדעתכם

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (19) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->