שאלה 331953
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה פמיניסטיות שונאות כל כך את השפה העברית?

פרימיטיב בן 28 | כתב את השאלה ב-25/07/21 בשעה 15:51

שאלה שלעולם לא קיבלתי תשובה עליה.

למה זה לגיטימי היום לכתוב "אומרות.ים", "דרושים.ות". נקודה משמשת בסוף משפט להפרדה בין משפטים, מה הקטע. יש לי הפרעות קשב ואני לא מסוגל לקרוא טקסט כזה. אפילו להפריד מגדרים בלוכסן - "את/ה" זה לא נכון. תבדקו אותי בעצמכם. למה צריך בכלל לסרבל את השפה? לפמיניסטית שקוראת את זה, באמת "מעצים" אותך כשמישהו מקשה על עצמו ופונה אלייך בשני לשונות? אין לך גרם אחד של ביטחון עצמי?


למה אני צריך להשתמש בלשון מעורבת כשאני פונה לרבים? עד היום התפשרנו על לשון זכר כי המילים בלשון זכר קצרות יותר וכך היה מאז ומעולם. לא היו בעיות, אף אחד לא הניח שאנו פונים רק למין אחד. לא צריך לדחוף מילים בנקבה ולבלבל אותי רק בגלל גחמות של כמה שמאלניות גרושות חסרות חיים שמאז שביבי הלך נגמר להן על מה להתלונן, תסכימו איתי לפחות על זה?


עכשיו חברים שלי נדפק להם המוח הם אומרים שצריך בכל פנייה לקהל גדול לפנות לאנשים בלשון מעורבת, ובכל איסוף חברתי קטן יחסית, עד עשרות אנשים, *לספור אחד אחד* את המשתתפים לפי מין ולפנות אליהם לפי הרוב המשתתף. באמת? אתם רציניים?
תחשבו רגע שעכשיו המורה בבית ספר שלכם פונה לכיתה בלשון נקבה כי יש ילדה אחת יותר בכיתה של 40 ילדים. זה לא בהכרח רע - אבל למה זה טוב? מה הילד ילמד מזה חוץ מכך שיש בעולם כללי פוליטיקלי קורקט שמקשים עליך להשתמש בזכותך לחופש הביטוי?
מה אם הילדה האחת יותר בכיתה בעצם "מזדהה בתור א-מגדרית" כי ההורים שלה מעשנים משהו כבד והחליטו "לגדל אותה ללא מגדר"? אז כל הטיעון שלכם נופל, לכו לחפש משהו מועיל לעשות במקום לעשות סמים ולשתות חבורה של בטלנים


בקיצור כולם היום בכיינים שנעלבים מכל דבר, עזבו הכל עזבו, למה עברתי בכלל לגור בתל אביב מה היה רע בבאר שבע למה עשיתי את זה לעצמי למההההההההההה איך אני עכשיו מוצא עבודה בהיי טק מחוץ הטינופת הצפופה הזאת שנקראת גוש דן הלך עליי קפוט... הילד שבעתיד יהיה לי בסוף יזדהה בתור הליקופטר... כוסעמעמו

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (50) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות