0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

קמה ונעלמה. מצד אחד רוצה אותה מצד שני יש בי כעס. איך להתמודד?

אנונימי בן 27 | כתב את השאלה ב-03/08/21 בשעה 21:03

בסוף מרץ התחלתי לצאת עם האקסית היא בת 25 אני 27.
היחסים שלנו התקדמו ממש ממש מהר היא מהר מאוד עברה לגור אצלי. היינו מאוהבים וכל היום היינו ביחד. הרגשנו שאנחנו מכירים הרבה יותר מכמות הזמן באמת. כל הזמן יצאנו, טיילנו, דיברנו, אכלנו, צחקנו, צפינו בסדרות, תכננו דברים לעתיד, דירה, נישואין, ילדים. לא עזבנו אחד את השני דבוקים כמו דבק. רק מלהסתכל אחד על השניה הבנו הכל.
בתקופה הזאת אני מימנתי הכל יציאות, אותה, דירה, אוכל, דברים שהיתה צריכה.
היא לא עשתה יותר מדי וזה מה שהפריע לי שהיא כל היום בבית ולא עושה כלום. ביקשתי שתשתתף איתי ואם לא שתעריך ושתתן משהו מעצמה חוץ מכביסות. המשפחה שלה אהבה אותי. לקראת הסוף רבנו הרבה כי הרגיש לי שהיא אולי אוהבת אבל לא עושה יותר מדי. גם לא אהבתי איך שדיברה אליי הרבה פעמים כאילו אני חייב לה משהו. אני הרגשתי שאני החזק השולט והמממן כי אני מלומד, יש לי עסק, שוכר בית, רכב, עם שאיפות לעתיד ורצון תמידי להתפתח. אני מרויח יחסית טוב אבל לא מתפרע. היו כמה פעמים שאמרתי לה ללכת שאני לא מוכן יותר למערכת יחסים שאין תקשורת שאין הדדיות ושהיא מעדיפה לטאטא דברים מתחת לשטיח במקום לפתור אותם. כל פעם דיברתי איתה בארבע עיניים והסברתי לה איך דברים צריכים להיות. היא אף פעם לא פתחה את הפה גם.
באותה תקופה כבר מאוד ירד לי ממנה.
כל פעם היא סירבה לצאת מהבית אמרה "אני לא הולכת" בכתה ירדו לה דמעות. ואני אמרתי לא אנחנו נפתור את זה בשבילך בשבילי ובשבילנו.
היא ראתה אותי כאבא של הילדים שלה וכבעלה לעתיד.
המשפחה שלה מאוד לחצה להעביר את כל הריהוט שיש לה בבית שלה אליי ובכך לסיים את החוזה שם. אמרתי לה שכל עוד היא לא משתתפת איתי ואו מוכנה לתת מעצמה אז פחות מתאים לי. עם הריבים והכל האהבה ההדדית היתה חזקה.
כל בן אדם שנשאר בבית ימים שלמים בלי תעסוקה נכנס למרמור וככה נראה.
ביום שישי הלכנו לארוז את כל הריהוט שלה בבית ולי הריח משהו לא טוב כאילו ממהרים לצאת מהבית ובכך לחסוך כסף בלי להתייחס למה שאני אומר.
כאילו היא נשלטת על ידי המשפחה שלה.
לא הראיתי כלום. באותו זמן ההורים שלי צעקו לי בטלפון שדברים לא עובדים ככה ושלא תעביר אליי כלום. כעסתי שהם התערבו כי באופן כללי אני לא נותן להם יותר מדי להתערב לי בחיים אבל הפעם הם הרשו לעצמם.
השארתי אותה שם עם אחותה לארוז והלכתי לדברים שלי.
בערב חזרתי הביתה היא שאלה אותי מתי אני מגיע.
נשכבנו לישון היא שאלה אותי אם מחר מעבירים אליי את הדברים ואמרתי לה שדיברתי איתה על זה והיא יודעת שפחות נוח לי עם זה כי לא הגיוני שהכל עליי אם היא לא מתכננת לתת משהו מעצמה.
היא קיבלה עצבים שלחה הודעה לאחותה "הוא עלה לי על העצבים" ואני התפוצצתי ואמרתי לה איך את מעזה לגור אצלי בבית לשכב איתי באותה מיטה ולחיות על חשבוני וללכלך עליי לאחותה ולא לפתוח איתי את הנושא. רבנו השלמנו התחבקנו. אמרתי לה שאני אוהב אותה. אני באמת אהבתי אותה.
בבוקר לא הספקתי להתעורר היא כולה היתה ארוזה באה אליי למיטה אומרת לי אנחנו נפרדים באים לקחת אותי. התחלתי לבכות כמו ילד. צעקתי לא לא בואי אל תלכי נפתור את זה. הלכה שכחה אצלי תז טבעות ועוד כמה דברים.
היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי בטלפון אבל היתה צריכה את השקט שלה נפגשנו בערב יצאנו לאכול הזמינה אותי לישון אצלה ויום למחרת בראשון בלי התראה היא חסמה אותי ונעלמה. הלכתי אליה בערב ואמרה שהיא לא אוהבת אותי יותר והיתה קרה מאוד נשברתי התפרקתי לא הבנתי איך בן אדם פתאום מפסיק לאהוב וככה מתהפך.
באה אחרי שבוע וחצי לקחת את הדברים ששכחה אחרי ששלחתי הודעה לאמא שלה שתבוא לאסוף את זה שיש דרך להתנהג ושממשיכים הלאה. נפגשנו היא היתה קרה מחוייכת נראה שעברה את זה לגמרי היא צחקה לי בפנים כאילו אני כלום.
עשיתי הרבה בשביל להחזיר אותה לקחתי אותה לסיבוב דיברתי איתה אחכ שאני רוצה שתחזור ואמרה שתחזיר לי תשובה. כבר לא היתה לי בעיה שתעביר אליי את הדברים רק שתחזור. נשברתי לרסיסים ובעיקר הרגשתי שהחברה הכי טובה שלי היחידה שאני אוהב ושסומך עליה נעלמה. רציתי רק שתבוא.
לא דיברנו חודש וחצי החלטתי להתנתק והבנתי שהורדתי המון מהערך העצמי שלי בשביל מישהי שלא יודעת להתנהג.
מה שהכי הוריד לי זה איך שהיא נפרדה שחסמה ונעלמה והרגשתי שכל מה שעשתה זה רק לנצל שאני אספק לה את הצרכים שלי ושלא באמת אהבה אותי שהכל היה שקר.
שלחתי לה הודעה ודיברנו לפני שבוע פעם ראשונה אחרי חודש. הרגשתי שהיא משחקת איתי משחקים. שאלה אותי אם יש לי משהי ושאלתי אותה אם לה יש היא אמרה שאין.
התקשרתי אליה שוב בראשון הייתי חייב לקבל רק בשביל עצמי את התשובה למה קמה ונעלמה ואם באמת אהבה אותי היא אמרה שההורים שלה לחצו על הדירה וזה הכניס אותה ללחץ ושהיא אהבה אותי. נתקה את השיחה כי קיבלה פתאום שיחה אמרה שתחזור אליי עוד כמה דקות. לא חזרה אליי גם אחרי יום ניסיתי שוב ליצור קשר לא עזר שלחתי לה מגילה למה אני היא בחורה נוראית. בוקר למחרת היא שלחה הודעה פתאום שיש לה מישהו וחסמה אותי. החלטתי כבר מזמן שאני לא מעוניין באישה שתמרר לי את החיים שתתנהג אליי ככה ושבטוח לא תהיה אמא של הילדים שלי.
אני כמו ברכבת הרים של רגשות רוב הזמן חושב עליה ורוצה אותה עם המון כעס ושנאה כלפיה. מה עושים? זה כל כך נפוץ שבן אדם ככה חוסם ונעלם בלי להסביר אחרי שגרתם והייתם ביחד 24\7 שלושה חודשים? נשארתי עם לב שבור למרות שבהתחלה אני זה שרצה לסיים את הקשר אבל עדיין נתתי לזה את הצאנס. איך היחסים ככה התהפכו היא בהתחלה לא היתה מוכנה לעזוב ולשחרר אותי ואני זה שהיה מוכן לשחרר פחות או יותר.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->