שאלה 336053
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני לא אוהב את אמא שלי למרות שהיא נותנת לי הכל (18)

אנונימי בן 18 | כתב את השאלה ב-19/09/21 בשעה 12:43

מאז ומתמיד אמא שלי הסיעה אותי ממקום למקום שהייתי צריך, סידרה לי את החדר לפעמים, הכינה ארוחת צהריים, חיבקה אותי מספיק בילדות. אני יודע שאני נשמע כפוי טובה אבל תתנו לי להסביר.

אנחנו 5 אחים בבית וכנראה הופעל על אמא שלי הרבה עומס מן הסתם. בילדות היא כל הזמן צעקה עלינו הרגשתי כל הזמן בלחץ. בחטיבה הייתי בכיתת מופת (סוג של מחוננים) לא רציתי להיות שם, הייתי שם כי היא כל הזמן לחצה עליי להיות שם והכריחה אותי ללמוד 5 שעות ביום וצעקה עליי אם לא הייתי עושה את זה. יום אחד המורה חילקה בוחן במתמטיקה בכיתה וקיבלתי 55 ביקשתי לשירותים ושנכנסתי לתא היה לי התקף חרדה כי ידעתי שאמא שלי הולכת לצעוק עליי בבית. כל הילדות הייתי בלחץ אם הייתי שוכח להביא מחברת בבית ספר הייתי בסטרס מטורף כי לא רציתי שתהיה הודעה במשוב שלא הבאתי ציוד.

כשהתבגרתי התחלתי לשים זין על הלימודים ולקבל ציונים גרועים, הפסקתי להקשיב לה למרות הצעקות. כל התיכון לא היו לי חברים כי הייתי בן אדם לחוץ ככה חונכתי שהכל יהיה מושלם בלי טעויות לא הרגשתי תמיכה מההורים, הרגשתי לבד ולדעתי בן אדם אחר היה מתאבד במצב שלי, לא היה לי אור בחיים לא הייתי טוב בכלום לא בלימודים ולא בכדורסל (שיחקתי כדורסל באותה תקופה).

איכשהו מצאתי מוטיבציה ואמרתי לאמא שלי שאני הולך להירשם לחדר כושר והיא לא הסכימה לי כי היא אמרה שאני לא אתמיד כי זה מה שהיא ראתה בבית ספר ניסיתי להסביר לה שאני רוצה לעשות שינוי בחיים שלי ולפתח ביטחון עצמי אבל לא משנה כמה פעמים שאלתי אותה היא סירבה בסוף הלכתי מבלי ידיעתה.

כעבור שנה וחצי (כיום) העליתי 10 קילו של שריר, פיתחתי ביטחון עצמי, מצליח עם בנות כל מטרה שהצבתי לעצמי הצלחתי אבל למרות שאני בריא פיזית ונפשית אני פשוט לא יכול לאהוב את אמא שלי כי הצעקות שהיא צעקה עליי בילדות כל כך כאבו לי וגרמו לי כל כך הרבה סבל שאני לא חושב שאני אצליח להתאושש מזה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->