שאלה 339660
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך לוודא שהבן שלי כבר יתחתן?

רחל בת 60 | כתבה את השאלה ב-09/11/21 בשעה 16:00

שלום לכולם.
אני רחל, בת 60 מאזור המרכז, אימא לשניים. יש לי בת בכורה מאוד מוצלחת שהתחתנה עם רופא, יש לה שני ילדים והיא עובדת בתור רואת חשבון במשרה מלאה.
הבן הצעיר שלי הוא בחור מקסים בן 30, אבל הוא בחור מאוד בעייתי. אני לא רווה ממנו נחת. תמיד הוא מסתבך עם האנשים הלא נכונים, מפוטר ממקומות עבודה ולא מצליח לנהל חיי חברה נורמטיביים. אחרי שנים של סבל, שלחנו אותנו לאבחון פסיכיאטרי והסתבר לנו שהוא על הספקטרום האוטיסטי אבל בתפקוד מאוד מאוד גבוה. יש לו קושי להבין מצבים חברתיים ולקרוא את הסביבה שלו אבל בדרגה מאוד חלשה ולכן הוא לא אובחן ולא נכנס להגדרה הזאת עד עכשיו.
אני רוצה לראות את הילד שלי מתחתן ומקים משפחה. עד כמה שאני יודעת הוא מעולם לא היה בזוגיות וזה ממש מעציב ומדאיג אותי. הוא מאוד רוצה זוגיות, אבל בגלל המוזרות שלו קשה לו ליצור שיחות עם בנות. הבן שלי מתבודד, מעביר את אחר הצהריים בצפייה בטלוויזיה או במשחק במחשב וממעיט לצאת מהבית.
בבקשה תעזרו לי כי אני מיואשת ועם דמעות בעיניים. הוא עובד בהייטק במשרה מלאה, מבחינה חיצונית הוא נראה טוב, הוא לא פוזל ואין לו פגם בגוף או בפנים, אבל הוא פשוט תקוע מבחינה זוגית. איך בדיוק אני יכולה לעזור לו? יש שדכניות טובות, אפילו בתשלום, שיעזרו לנו למצוא לסיר הזה את המכסה שלו?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->