0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התעללות בבית של חברה שלי. למי לפנות?

מ בת 18 | כתבה את השאלה ב-17/11/21 בשעה 12:30

חברה שלי גרה עם שני הורים ושני אחים קטנים. האמא במילים נעימות מטורפת על כל הראש והאבא אלכוהוליסט. אין יום בלי שהאימא מקללת צורחת צועקת זורקת את כל האנשים בבית בין אם זה את האחים או את חברה שלי או את האבא. אין יום שעובר בו האבא לא משתכר למוות אחרי העבודה וחוזר מסריח ושתוי לבית. חברה שלי כבר בת 19 אבל האחים שלה בני 12 ו9
כשהיא הייתה בגילאים שלהם אבא שלה היא מרביץ לה כמעט כל יום, היו ימים שהיא לא הלכה לבית ספר כי פחדה שיראו את המכות שלו וישאלו שאלות.
אני ככ דואגת לה ולאחים שלה אני אוהבת אותם מאוד ואני הייתי אצלם הרבה ומספיק פעמים כדי לדעת בדיוק מה קורה שם וכמה זה מסוכן, מפחיד ומדאיג זה.
לאח האמצעי יש סכרת (שחלה בה בגלל שנכנס לסטרס לפני כמה שנים אחרי שהאמא איימה להת*בד מהמרפסת של ההורים שלה והוא נתלה לה על הרגל כדי שהיא לא תקפוץ)
לפני כמה שנים כשחברה שלי הייתה בבית ספר עם אח שלה אחד ההורים או מורים ראה את אבא שלהם מוציא בכוח אותם מהאוטו ומשליך אותם החוצה, ההורה/מורה התקשר כנראה לרווחה והם לקחו את שני הילדים לשיחה אבל האבא עשה להם שיחה ובעיקר הדגיש לחברה שלי שלא לומר כלום כי אז הם יצטרכו להפרד לתמיד.
היה עוד מקרה לפני כמה שנים ששכנים חדשים עברו לבניין בהם הם גרים ובאיזשהו יום חברה שלי ואימא שלה התחילו לריב ולצרוח ולקלל אחת את השניה, האימא אמרה שהיא תהרוג אותה ושהיא תרצח אותה. השכנים התקשרו למשטרה והמשטרה הגיעה בדיוק שתי דקות אחרי שהאימא יצאנ מהבית, חברה שלי אמרה שלא קרה שום דבר והם סתם התווכחו ו כשהמשטרה התקשרה לאימא שלה היא אמרה שהכל בסדר ולא קרה כלום אבל ברגע שהיא חזרה הביתה היא התחילה שוב פעם לאיים עליה ולצעוק ולקלל אותה.
אני כל כך כועסת ומודאגת על כל המצב ועל העובדה שזה שנים על גבי שנים ככה ולא קורה עם זה כלום
אני לא יודעת מה לעשות ולמי לפנות כי אני לא רוצה לעשות את המצב יותר גרוע ממה שהוא אבל אני כל כך מודאגת וכואב לי לשמוע כל פעם עליהם ומהם.
מה אני יכולה לעשות? למי לפנות? בבקשה תעזרו

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->