שאלה 340560
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

להפסיק לחפש אהבה או להמשיך להלחם?

girl בת 21 | כתבה את השאלה ב-24/11/21 בשעה 17:10

היי,
אני אדם מאוד רומנטי וזוגי שמאוד רוצה אהבה וזוגיות מטבעו, לצערי אני בתקופה בחיים שבה אין לי איפה להכיר בן זוג חוץ מאפליקציות הכרויות (ותאמינו לי, ניסיתי כל דרך אפשרית אחרת) ואני באמת תוהה האם כדאי להמשיך בחיפושים אחר אהבה.
אני משתמשת בבאמבל כי אני אוהבת את הקונספט על פיו אני יכולה לבחור עם מי לדבר ובממוצע אני יוצאת לדייט-3 דייטים בשבוע ואני מרגישה שכבר נהייתי שחוקה ודיי אדישה מדייטים.
אני יודעת בדיוק מה אני מחפשת בגבר ויוצאת רק עם בחורים שעונים על הדרישות שלי שדרך אגב, אלו לא דרישות שקשורות למראה, אני אף פעם לא יוצאת עם כל מיני חתיכי על כי זה לא מה שאני מחפשת ולדעתי יש פוטנציאל להתאמה על פי השיחות הקודמות אבל אני לא יודעת למה פשוט לא הולך לי.
בדרך כלל הדייטים הולכים ממש טוב אבל הרבה פעמים הצד השני בוחר שלא להמשיך את הקשר למרות שאני נראית מעולה (לדעתי והרבה פעמים אני מקבלת מחמאות על מראה גם מאנשים זרים) וגם יודעת לפתח שיחה, ולאחרונה גם היה בחור שכן הלך לי איתו וזה נראה שזה מתקדם לכיוון רציני אבל אחרי חודש הבנתי שאנחנו לא באותו הראש.
אחרי שבועות שלמים שבהם ניתחתי כל דייט שלדעתי הלך טוב אבל הצד השני בחר שלא להמשיך הגעתי למסקנה שבאפליקציות אין לדעת על מי נופלים ומה הסיפור שלו ולכן אין מה לקחת ללב אבל אני מרגישה שמצד אחד אני כבר עייפה מכל תהליך ההכרות הראשונית ומצד שני מאוד קשה לי לחשוב על להיות פסימית ולחכות לאביר על הסוס הלבן כי לא ככה החיים עובדים.
לדעתכם כדאי לי להמשיך לצאת לדייטים מאפליקציות עד שיגיע האחד שאני ארצה להמשיך איתו והוא ירצה להמשיך איתי ותהיה התאמה או פשוט לעזוב את זה?

להמשיך בדייטים?

כן, מתישהוא האחד יגיע
 
3
לא,עזבי אותך מזה
 
6

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->