שאלה 340724
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אין לי חברים ואני כל הזמן בודד

גיא בן 27 | כתב את השאלה ב-25/11/21 בשעה 13:00

שלום לכולם, אני גיא מאזור המרכז.
כשהייתי ילד תמיד היו לי מעט חברים קרובים. היה לי רק חבר אחד קרוב שאיתו הייתי מדבר בטלפון בשעות אחר הצהריים או נפגש איתו.
בתיכון הייתי מאוד לא מקובל, הכיתה והשכבה לא אהבה אותי ממגוון של סיבות. לא יצאתי לנשף הסיום ושנאתי את הבית ספר ושמחתי ל"היפטר" מכל האנשים בשכבה איך שהלימודים הסתיימו.
בצבא סבלתי מאוד כי אני לא אדם שמתחבר בקלות. אני לא אוהב הרבה סוגים של אנשים, בעיקר אנשים קולניים וגסים שלא חסר כמוהם בצבא. אני לא מתנשא ואני לא חושב שאני עשוי מזהב חלילה, אני פשוט בן אדם שקט שאוהב לקרוא ספרים, לשחק במחשב ולא אוהב התקהלויות כמו משחקי כדורגל או ללכת לים ולהשתולל.
ה"חברים" שלי מהיסודי ומהתיכון ניתקו איתי קשר עם השנים. זה מאוד הכאיב לי ופגע בי ואני עדיין מרגיש את הכאב הזה לפעמים. הלכתי לטיפולים אצל פסיכולוגיים בניסיון לשנות את האישיות שלי ואת האופי שלי, אבל זה לא עבד.
אני מאוד בודד וסובל מזה מאוד. את הזמן הפנוי שלי אני מעביר מול המחשב - בעיקר משחק משחקי מחשב, רואה קליפים ביוטיוב, ותאמינו או לא - כותב ספר משלי. כואב לי שאין לי חבר להתקשר אליו בערב ולקפוץ איתו לאיזה פאב או סתם לאכול פיצה. קשה לי שאין לי חברים בכלל ושאני מרגיש דפוק כי אני לא מגנט לאנשים.
מצטער שיצא לי קצת ארוך, אבל הייתי חייב לפרוק. אני רוצה חייב חברה או חיי זוגיות נורמליים ותקינים. מה אתם מציעים לי לעשות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->