0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

פוטרתי מהעבודה ואני ממש מדוכאת אני חושבת שיש לי טראומה

אנונימית בת 27 | כתבה את השאלה ב-11/01/22 בשעה 21:21

שלום לכולם
במקצועי אני מעצבת גרפית. אני כבר בתחום 7 שנים ועובדת במקצוע 6 שנים. עבדתי בהמון מקומות ועברתי תחלופה גדולה של מקומות עבודה בתחום בגלל המעסיקים/מקום העבודה/לקוחות שהיו מזלזלים בי וכל פעם חשבתי שאעבוד במקום אחר ויכבדו אותי ואת המקצוע ולא יחשבו שזה "תחביב" אלא יתייחסו אליי כבעלת מקצוע. אבל לאט לאט הבנתי שזה הקהל הישראלי שמעדיף זול ומהיר ואם אפשר חינם אז יהיה מעולה. אכלתי המון קש ופתחתי עסק עצמאי. אחרי שהתחילה הקורונה לא עסקתי כעצמאית וחיפשתי להיות שכירה. מצאתי מקום ופוטרתי עקב קיצוצים. הייתי כמעט שנה בבית לחא עבטדה עד שמצאתי מקום עבודה לאחרונה שהייתי סטוחה שזה מקומי לעוד שנים רבות ואשתכר בכבוד ונהנתי שם היו אנשים טובים ועבודה מאוד מספקת. אבל שוב פוטרתי בגלל קיצוצים ואני כבר שבועיים בבית וממש בלי מצב רוח. הייתי בוכה מדוכאת בלי חשקים לסביבה חוסר סבלנות עד עכשיו וכל דבר מכריחה ועושה בכוח.
אני מנסה למצוא עבודה שוב בתחום במקום אחר ומקווה ששם יהיה מקומי ולא יפטרו אבל נראה לי שחוויתי טראומה כי בפיטורים הייתח בהלם טוטאלי רעדתי ולא רציתי לראות את הפרצוף שלהם.
מה אני אמורה לעשות? איך להתגבר? איך לאבחן שאני באמת בדיכאון ובטראןמה? ללכת לטיפול? אני כבר אובדת עצות ומפחדת שלא אתפתח ולא אביא פרנסה לי לבעלי ולמשפחה. אנחנו רוצים להקים תא משפחתי אבל בגלל הכסף אני כל בזמן מתלבטת אם להתחיל בכללמאת התהליך הזה. ומי יקבל אותי אחכ כאם עם תינוק. הרי גם ככה קשה אז להיות משרת אם? לא יודעת מה לעשות.
אשמח למענה ותודה לעונים!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות