מתחם הייעוץ של לוינסקי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לחוצה ומובכת - איבדתי את הבתולים ומרגישה מובכת

בדוי בת 22 | כתבה את השאלה ב-24/04/22 בשעה 12:53

אז כפי שכתוב בכותרת, איבדתי את הבתולים שלי לאחרונה. לא היה לי כמעט נסיון עם גברים והכי רחוק שהגעתי עם גבר בחיי זו נשיקה קטנה בגיל 20.
אבל הכרתי מישהו, מאוד מקסים, שגורם לי להרגיש מאוד בטוחה ובנוח איתו. אנחנו לא המערכת יחסים, אבל מה שנקרא נהנים. אחרי מספר פעמים שנפגשנו ועצרתי את זה מלהגיע רחוק מידי, הרגשתי מספיק בנוח ומוכנה לעשות סקס. הוא ידע שזו הפעם הראשונה שלי ושאל אותי מספר פעמים אם אני בטוחה שאני רוצה את זה, ואני כמובן שאמרתי שכן.
הרבה דברים קרו באותו לילה חוץ מסקס, וכולם היו פעם ראשונה שלי. אני קודם כל מובכת, כי וואלה פעם ראשונה זה מביך ומוזר וכמובן שלא ידעתי מה אני עושה ואיך, ולמרות שהוא הסביר והיה מבין, עדיין אני מרגישה פשוט נורא עם עצמי שלא הצלחתי/ידעתי אין לעשות הכל.

דבר נוסף, הסקס היה כמובן שכואב, פעם ראשונה והכל. הוא חדר ממש לכמה שניות בלי קונדום, ואחכ אמרתי לו לשים, והיא ישר שם וניסה עוד מספר פעמים לחדור. לא הצלחנו כלכך בגלל שכאב לי מאוד. המשכנו לעשות דברים אחרים והוא גמר הרבה זמן אחרי שהיה באיזור של איבר המין שלי. הייתי מאוד לחוצה שהוא חדר לכמה שניות ללא קונדום כי שמעתי שאפשר להיכנס להריון גם לפני שהוא גומר (מהטיפות שלפני), אז לקחתי פוסטינור אחרי יום בערך. אני לא על גלולות כי לא תכננתי בכלל שאגיע למצב כזה, וישר אחרי אותו הערב קבעתי תור לרופאת נשים כדי לקבל גלולות.

אבל, אני עדיין בלחץ, עבר עוד מעט שבוע מאז ואני אוכלת סרטים שעדיין יש סיכוי שנכנסתי להריון (או בכלל נדבקתי במחלת מין- למרות ששאלתי אותו אם הוא נקי והוא הבטיח שכן). חשוב לציין שזה קרה באותו הערב שסיימתי את המחזור שלי. לא יודעת מה לעשות, איך להפסיק להיות בלחץ (אח בכלל יש לי ממה להיות בלחץ) איך להפסיק להרגיש מבוישת ונבוכה, ואיך להרגיש עם פחות רגשות אשמה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "Safe Sex"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות