שאלה 350078
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בת משפחה מגיעה לארץ ויש לה את כל מה שאין לי, מפחדת שיתחילו להשוות בנינו

במבו בת 24 | כתבה את השאלה ב-26/04/22 בשעה 18:05

יש לי חברת משפחה שהיא לא ממש קשורה אלינו בדם אך היא בכל זאת חלק מהמשפחה המורחבת והיא עוברת לארץ מסיבות כלכליות והיא בעקרון ״בורחת״ מהחיים שלה בארץ שבה היא נמצאת עכשיו.
-קצת עליי ועל המשפחה שלי-
אני והמשפחה שלי עולים וותיקים, וההורים שלי עובדים מאוד קשה ועד עכשיו אנחנו די מתקשים לעמוד על הרגליים, במיוחד אני מכיוון שעד עכשיו אני אמורה להיות כבר עם תואר, דירה וגבר (כבר לא מדברת על תינוק...) אך בגלל המצב הכלכלי שלנו אין מצב שאפילו ההורים יוכלו לעזור לי.אז אני מנסה לעמוד לבד על הרגליים וכמובן שהפרוסס יהיה הרבה יותר איטי.
-בחזרה לבת משפחה-
נקרא לה ב׳. לב׳ יש הכל- חבר, הורים עם מלא כסף (ולחבר יש הורים עם עוד יותר כסף שיעזרו להם לעמוד יש על הרגליים), יש לה דירה משלה, סיימה תואר, בחיפוש עבודה, היא כבר מתכננת ילד, היא גרה בבירה בארץ המוצא שלה, היא תבוא לארץ ויהיו לה פריבילגיות של דיור בגלל שהיא עולה, פריבילגיות עבודה ועוד. כמו כן היא גם מעורבבת בגזע וכולם מורידים עליה ריר אך עליי (גם מעורבבת) עליי כל החיים הסתכלו כאילו אני מפלץ והיה אפילו זלזול מהעדה שלי ומהשפחה שלי. היא יפה ואסרטיבית ואנרגטית וכל המשפחה מחמיאה לה על זה. אני יותר טיפוס יותר שקט ורגוע. אני כל כך מקנאה בה. ואני כל כך מפחדת שיתחילו להשוות אותי עליה כשהיא תבוא לפה ותעמוד על הרגליים בשתי דקות ואז יתחילו להשוות. אני חושבת שההורים שלי מצפים ממני להעמיד אותם ואת עצמי על הרגליים יותר מכיוון שהם כבר מתחילים להזדקן, ובשבילם אני איהיה פשוט דוגמא רעה לבת, בעוד שב׳ תהייה הבת לדוגמא שעושה הכל בגלל שיש לה אישיות אסרטיבית והיא אקזוטית ויפה. אני כל כך מקנאה, וכל כך מפחדת כשהיא תבוא לפה בעוד כמה חודשים. אני כל יום חושבת על זה ונכנסת לדכאון כי להגיד את האמת- אני לא רוצה בעל ועוד לא מצאתי את עצמי לגמרי. אני מאושרת מהלימודי אוניברסיטה ומהעבודה שלי והמצב הכלכלי שלי לא כלכך רע. אני פשוט לא לגמרי עצמאית כי אין לי דירה משל עצמי. אך אני מפחדת שהבטחון העצמי שלי ייהרס.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (9) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות