0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יש רמיזות אבל קשה לי להאמין עד הסוף שמשהו ייצא מזה, מה דעתכם?

מבולבלת בת 19 | כתבה את השאלה ב-11/05/22 בשעה 19:21

היי אני מרגישה מאוד מבולבלת ומפחדת לפגוע או להיפגע ובכלל מפחיד אותי כל מה שאני מרגישה בפנים אני אשמח שתעזרו לי להבין את הסיטואציה כי כמו שכתבתי אני מבולבלת...
אני בטירונות קרבית ויש מישהי אחת שיצא לי להכיר מהפלוגה שלי סתם במקרה. יצאנו הביתה שבוע שעבר לטקסים ולפני שעלינו על האוטובוסים מהבסיס אמרתי לה ביי עם חיבוק והיא אמרה לי לדבר איתה, הסתכלתי עליה בפרצוף של איך אני אשיג אותך ואז היא אמרה לי תכתבי את המספר שלי. וסתם באיזה יום שלחתי לה הודעה. והתחלנו לדבר בווצאפ והרגיש לי שהשיחה איתה שונה משיחות עם חברות בדרכ. אני לא יודעת כלום לגבי המשיכה המינית שלי כי כן היו לי מחשבות פעם וגם בדיוק שבוע שעבר נפרדתי מהאקס שלי ואז התחלנו לדבר בווצאפ ומרגיש לי שהיא רומזת לי כזה... אני אתן כמה דוגמאות: ההודעה הראשונה שלה הייתה "יאא חשבתי עלייך", היא הציעה שנעשה שבת בבית החייל אבל לא הסתדר לי בגלל בעיה בבית, היא שלחה לי תמונה שהיא הייתה בערב יין עם חברות וכתבה שאני חסרה, כתבתי לה שכל מה שאני צריכה זה בירה במקום פסטורלי והיא הגיבה "סגור עליי ביציאה הבאה שלנו" אמרתי שאהבתי את ההצעה והיא ענתה "זאת הייתה המטרה זה התכנון יש דייט", היא אמרה שאין לה מישהו כבר כמה זמן והיא לא מחפשת בן זוג אבל כל הבנים אותו הדבר אז אולי היא תעבור צד ואז כתבה שהיא צוחקת, היא אמרה שהמפקדת שלה לא אוהבת אותה אז כתבתי איך אפשר לא לאהוב אותך והיא אמרה אותו הדבר כלפיי, היא כנראה עוברת למחלקה שלי וסתם אמרתי לה שאני אשמור לה מיטה והיא כתבה "רק אם זה לידך" ואימוגי כזה.. היו קצת שיחות עומק על דברים, היא רשמה "לילה טוב אוהבת אותך ולב", הגיבה לי על תמונה ששלחתי לה "אין יפות כמוך", אמרה שתעזור לי להפסיק לעשן.
ושלשום קרה לי איזה משהו והייתי במיון וכשחזרתי לבסיס שלחתי לה סתם תמונה והיא כתבה לי שהיא חיפשה אותי, הפלוגה שלי הייתה בשטח שקרוב מאוד לבסיס אז היא אמרה לי לבוא לנקודה מסוימת לקראת סוף החצי שעת טש שלה ושם נפגשנו והיא התבאסה שגדר הפרידה בינינו , היא התעניינה במה שקרה לי והתבאסה שאני חוזרת הביתה לגימלים ושאני לא אהיה בסגירה (שקבענו לדבר על מלא דברים בשבת..). לפני שהלכתי לישון כתבתי לה ששמחתי מאוד לראות אותה והיא הקליטה שלי שאני חסרה והאמת שהיא נשמעה עצובה בגלל משהו אחר אבל לא קריטי... וכשהגבתי לה על ההקלטה היא לא נכנסה עדיין לשיחה וראיתי שהיא הייתה מחוברת כמה פעמים אז זה גם משגע אותי.

רק אגיד שלפגוש אותי בחצי שעת טש שלה זה אומר משהו כי בחצטש לא מספיקים כלום וגם בחיים חברה שבאה איתי מהבית לא הייתה קוראת לי לבוא לראות אותה לקצת אז מבחינתי זה אומר משהו...
זה שהיא לא עונה לי משגע אותי כי אם אתה בעיניין של מישהו אתה תגיב לו ולא תסנן..

זאת הסיטואציה, יש מלא רמיזות וחוסר וודאות אבל קשה לי ואני במחשבות שמשגעות אותי כי יש משפטים שלה שהם כאלו הכי בעינין אבל קשה לי להאמין כי היא יצאה מבית חרדי וכשאני רואה אותה בבסיס אני יכולה לראות משהו אצלה שהולך לכיוןן שיש לי בראש אבל נגיד בתמונה בווצאפ קשה לי לראות את זה. אני יכולה לומר שגם החברות המאוד קרובות שלי לא מדברות או מתכתבות איתי כמו שהיא מתכתבת איתי.
אני מבולבלת אני לא יודעת מה כל זה אומר אני אשמח לעזרה!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות