שאלה 352779
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוא עזב אותי וזרק את כל הדברים שלי במחסן, אני פשוט המומה, למה הוא התנהג ככה?

אנונימית בת 27 | כתבה את השאלה ב-13/06/22 בשעה 09:01

אני ובן הזוג שלי גרנו כבר שנתיים ביחד. הכל היה מושלם עד שלפני שבועיים הוא נפרד ממני די בפתאומיות. פשוט אמר שחשב על זה ושהוא לא רואה איתי עתיד... לקחתי כמה בגדים וחפצים וחזרתי להורים שלי. אני בדיוק באמצע תקופת בחינות מאוד לחוצה והיו לי מלא דברים על הראש וסיכמנו שאני אגיע לקחת את שאר הדברים שלי אחרי מבחן גדול שהיה לי שבוע שעבר (כלומר בערך שבוע אחרי הפרידה).
יום לפני שהייתי אמורה להגיע לקחת את הדברים הוא שלח לי הודעה שהוא לא רוצה שנתראה אז הוא הוריד את כל הדברים שלי למחסן.
וכשהגעתי הבנתי שהוא באמת פשוט לקח את כל הדברים מהדירה שלנו, כל הציוד האישי שלי וכל הדברים ופשוט תקע את הכל בשקיות במחסן, אפילו לא בצורה מסודרת. גם את כל העציצים שלי שטיפלתי בהם וגידלתי הוא פשוט שם במחסן ומן הסתם אחרי כמה ימים בלי אור ומים הם פשוט נבלו ונהרסו אחרי חודשים שהשקעתי בהם... שלא נדבר גם שבגלל שהוא שם את הדברים הוא כאילו החליט על דעת עצמו מה שלי ומה שלו ופשוט השאיר בדירה שלו חלק מהדברים שהם שלי כי פשוט גם הוא משתמש בהם וממש לא באלי לפנות אליו ולהגיד לו את זה!
גם את כל הבגדים הוא פשוט זרק לתוך שקיות בבלאגן... שם את המסכים של המחשב בלי שום הגנה עם עוד מלא דברים עליהם וממש במזל הם לא נהרסו. והיו לי גם הרבה דפים של הלימודים וקלסרים וגם אותם הוא פשוט זרק וחלק מהדפים ממש התקמטו ונהרסו. גם יש תרופה שאני לוקחת באופן קבוע והיו לי חבילות שלה במקרר (צריך לשמור במקום קריר) והוא פשוט לקח את החבילות האלה וזרק אותן בשקית במחסן ועכשיו אני לא יכולה להשתמש בהן וצריכה לקנות מחדש.
הוא באמת פשוט זרק את הכל בצורה כל כך מגעילה וחסרת התחשבות ואפילו חברים שלי שבאו לעזור לי לפנות את הדברים היו בהלם ממה שהוא עשה ומאיך שהוא פשוט זרק את הכל בצורה הזאת. הוא אדם מאוד מסודר ומחושב אז אני יודעת שאין סיכוי שהוא עשה את זה מחוסר מחשבה או מחוסר ידיעה שהדברים יכולים להיהרס. זה היה ממש בכוונה ובידיעה שזה מה שיקרה!

ואני פשוט לא יכולה להפסיק לבכות מזה שלמרות שנפרדנו לא היה לו את הכבוד לסיים עם זה יפה ובצורה בוגרת. באמת שאני לא מבינה איך זה קרה... הוא מתנהג כאילו אני בגדתי בו או רצחתי מישהו... ואני מנסה לחשוב שוב ושוב מה כבר יכלתי לעשות שפגע בו אבל באמת ששום דבר וגם הוא בעצמו התעקש שלא עשיתי כלום ושהוא פשוט כבר לא מרגיש אליי אותו הדבר.
נשבר לי הלב ביום שהוא עזב אותי ולא חשבתי שזה יוכל לכאוב יותר, אבל ברגע שראיתי באיזה חוסר אכפתיות הוא התייחס לדברים שלי ולכל מה שבנינו ביחד הרגשתי שהלב שלי מתפורר לרסיסים... איך הוא יכל??

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (45) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות