שאלה 355215
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הבן זוג מכור למין, ללכת איתו לטיפול או שעדיף להיפרד?

רוני בת 23 | כתבה את השאלה ב-28/07/22 בשעה 17:36

היי, זה סיפור ארוך אבל אני אתמצת
אני בת 23, אני וחבר שלי בקשר מדהים וטוב כבר 5 שנים, אנחנו מאוד אוהבים, מאוד יחד ויש לנו קשר ממש חזק. מתראים יחד כל יום כמעט אבל עוד לא עברנו לגור יחד, היה מתוכנן ממש בקרוב..
החבר היה רואה פורנו די הרבה, עליתי על זה בעצמי וזה משהו שפגע בי כי הוא לא אמר לי את האמת כששאלתי אותו ושיקר עד שדחקתי אותו לקצה. ביקשתי שיפסיק עם הפורנו. הוא הבין שהוא מגזים ושזה הרגל לא טוב ושזה פוגע בי והבטיח לי שהוא מפסיק עם זה מעכשיו והלאה.. זה היה לפני שנתיים. מאז שחררתי מזה וזה כל הזמן היה באוויר.
אבל לפני משהו כמו 3 חודשים שוב תפסתי אותו שהוא חזר לראות והרבה, זה כבר גלש ללראות סרטונים כשהוא בשירותים אצלי בבית אחרי שהוא חוזר מהעבודה (כשאני בחוץ בחדר זמינה לו!!) וגם לא רק באתרי פורנו אלא גם בטיקטוק וכאלה. הוא שיקר לי והתעקשתי לדעת את האמת (רציתי שזה יבוא ממנו). בסוף אמרתי לו שתפסתי את זה אצלו בפלאפון והוא ממש התנצל ובכה והיה מובך מאוד ונשבע שהוא מפסיק עם זה וזה פעם אחרונה אחרונה.
היה משבר סוער והחלטתי בכל זאת שאני אוהבת אותו ונותנת לו הזדמנות נוספת לתקן, אבל הזדמנות אחרונה. צריך לציין שזה בעיקר השקר וזה שהוא מסתיר ולא אומר את האמת (כשאנחנו ביחסים הכי פתוחים וכנים ומכילים בעולם) היה פוגע מאוד.
הוא ידע שזו ההזדמנות האחרונה שלו ושההסתרות האלה נגמרות.

ועכשיו ממש לאחרונה גיליתי שלא רק שהוא ראה פורנו בחודשים האחרונים מאז בכל פעם שלא ישנו יחד, אלא שהוא גם דיבר באתר עם בנות מהעולם בשביל לעשות "סייבר סקס" איתן באתר שנקרא omeTV. מה שהם עושים שם זה וידאו (של שני הצדדים) וצאט ומגרים אחד את השני שם ומראים אחד לשני וכו' והוא צילם את עצמו שם בפנים גלויות עם בנות מהעולם! ואם זה לא מספיק גיליתי שזה לא קרה רק פעם אחת, אלא שבמהלך הקשר הוא היה נכנס לשם מידי פעם כבר מהשנה הראשונה!!

מה עושים במצב כזה?? אני שוברה לגמרי
זה בנאדם שתכננתי לצאת איתו לטיול גדול, להתחתן איתו, לחיות איתו את שארית חיי ולהביא איתו ילדים. ואני מבינה יותר ויותר שזה כבר התמכרות למין ולא סתם.

הוא לא סיפר לי לבד את הדברים, אני גיליתי אותם וניסיתי להביא למצב שהוא מספר ושזה מגיע ממנו. רק בסוף הוא סיפר אחרי שדחקתי אותו לפינה והוא ידע שאני יודעת. אני שבורה. הוא כמובן התנצל מאוד ואמר שהוא אוהב אותי והוא מצטער ושיטפל בעצמו וכל זה. אני אוהבת אותו מאוד וקשה לי לקלוט שזה אותו בנאדם אחרי מה שהוא עשה והאמון שלי בו נשבר לרסיסים כבר בפעם השניה אם לא יותר..
האופציות שלי הן או שהוא הולך לטפל בהתמכרות למין ואז הם יעברו טיפול זוגי יחד לשקם את היחסים והאמון. או שאני נפרדת ממנו.
הוא מוכן לעשות הכל רק כדי שנחזור להיות יחד. ובלי זה באמת היינו זוג חלומי. בחיים לא הייתי מדמיינת שהבנאדם חיי "חיים כפולים" שכאלה כשהוא לא איתי.
ומה שהוא עשה זה בגידה לכל דבר, יצא מהאזור הפסיבי של הצפייה לאזור האקטיבי.
ממש אשמח לדעתכם בעדינות ובהבנה.

מה הייתם עושים במצב כזה?

חד משמעית להיפרד
 
211
לתת לו הזדמנות לטיפול בהתמכרות למין ואז טיפול זוגי
 
57
לקחת הפסקה ארוכה ולהגיד שנפרדנו ולחוות את ה"בחוץ" ולהחליט אז
 
11

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (25) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות