שאלה 374217
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מבקש ממני לעשות דברים לא נעימים לי כששוכבים ומרגישה שזה מוזיל אותי, מה דעתכם?

בין הסדינות בת 20 | כתבה את השאלה ב-31/10/23 בשעה 14:10

000לפני הכל אדסקליימר ואומר שאני פותחת כאן נושאים מאוד רגישים ויכול להיות שהתוכן יהיה מפורט מדי לחלק מהאנשים, מהיכרות מוקדמת עם שאלות כאלה פה, אני מבקשת בכל לשון של בקשה להימנע מלהגיב תגובות ביקורתיות על צניעות או כל דבר כזה000

אנחנו יוצאים כבר 3 חודשים והוא ממש חמוד, רגיש ואוהב. מה שכן לפעמים יש לי תחושות לא כל כך נעימות כשאנחנו שוכבים וכשאני מענגת אותו, אציין שאנחנו כרגע עושים הכל חוץ מחדירה כי קיימות קצת בעיות זקפה.
התחושה שלי היא שיש לו איזושהי פנטזיה שהוא מקבל מפורנו ולפיה הוא אומר לי כיצד לעמוד, איך ומה למצוץ, להביט עליו, לעשות קולות ועוד דברים שבוודאות לקוחים מפורנו. כשאני מענגת אותו הוא בקושי נוגע בי, רק מסתכל עליי מה שמגביר אצלי עוד יותר את התחושה שאני מישהי שבאה לעשות בשבילו את העבודה וללכת והרומנטיקה נשארה בחוץ. הוא מבקש ממני פעם אחר פעם לעשות דברים למרות שאני אומרת לו שזה לא נעים לי ממש, מה שמעורר אצלי את הפחד שיתחשבן איתי או שאני לא עושה מספיק בשבילו. התחושה הכללית היא שהוא מאוד מושפע מפורנו ורוצה להיצמד לאיזשהו תסריט מסויים שלקוח משם וזה גורם לי להרגיש מאוד זולה ואפילו כמו זונה או שחקנית פורנו, מרגישה שהאקלים שהוא מהקש ממני שנעשה לא מכבדים אותי ואת גופי ואפילו נועדו בדרך עקיפה בפורנו להוזיל את האישה. אני לא מבקשת עצה, יודעת שהתשובה היא לדבר איתו וזה מה שאעשה בקרוב.
רציתי לדעת איך זה נשמע מבחוץ, נשים אם חוויתן משהו כזה בעבר ואיך קיבלתן את זה, גברים האם זה משהו שקורה לעיתים תכופות ואיך אתם קוראים את הסיטואציה ממבטכם, איך הייתם מקבלים שהצד השני מרגיש מוטרד במידה מסוימת מה״פנטזיות״ האלה שלכם?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות