שאלה 375029
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בעלי לא מערב אותי בהחלטות ולא נותן לי להתבטא, איך אני יכולה לגרום לו להקשיב לי?

צריכה עזרה בת 28 | כתבה את השאלה ב-19/11/23 בשעה 12:52

שלום לכל העונים
אני אוהבת את בעלי מאוד ולא מדמיינת את חיי בלעדיו, אבל יש לו בעיה עוד מתחילת הנישואין שאני לא יודעת איך לפתור. הוא לא מוכן שאני אקח חלק בהחלטות שצריכות להיות משותפות גם בדברים הקטנים וגם בדברים הממש גדולים, כמו שהבן שלנו נולד לפני שלוש שנים ורציתי לעשות ברית עם רב בבית כנסת והוא רצה לעשות את זה בבית החולים בלי רב ובלי אירוע וכשניסיתי לשכנע אותו הוא אמר שזה לא פתוח לדיון. אפילו ההורים שלי ניסו לדבר איתו ואמרו לו כמה זה חשוב להם והוא אמר להם לא לדחוף את האף ושהוא האבא והוא מחליט ומאז הם לא מדברים איתו מעבר לשלום שלום ועדיין לא מתגברים על זה שלא היה ברית מסורתי!!!
או דוגמה קטנה אם אני רוצה לתת לילד ממתקים לפעמים אז הוא אומר שהוא לא מוכן שאני אתן לו ממתקים והוא לא מוכן לשמוע את הצד שלי ותפסתי אותו כמה פעמים זורק לפח ממתקים שקניתי.
או כשמארחים חברים ומשפחה הוא לא נותן לי להזמין אנשים שאני רוצה להזמין את חברות שלי לדוגמה, כי לטענתו הן עושות רעש ומעשנות ומשאירות בלגן והוא לא מבין שלארח זה רק לכמה שעות וגם אם מעשנים קצת בתוך הבית או משאירים בלגן זה לא סוף העולם וחלק מלארח זה לנקות אחרי שהאורחים הולכים, אבל אין עם מי לדבר.
וגם בדברים היותר קטנים לדוגמה אם אנחנו רוצים ללכת לסרט והוא לא אוהב את הסרט שאני בחרתי אז הוא מוכן אפילו ללכת לצפות לבד בסרט שהוא בחר ושאני אצפה לבד בשלי רק כדי לא לראות סרט שהוא לא בחר!! אז תמיד יוצא שאני הולכת לצפות איתו באיזה סרט אקשן אלים רק כדי לא לצפות לבד.
אז אחרי הרבה ייאוש ותסכול אני שואלת איך אני יכולה לגרום לו להקשיב לי? נשים נשואות, איך אתן גורמות לבני הזוג להקשיב לכן כי אני יודעת שזה לא ככה אצל כולם וצריכה עזרה והמון טיפים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות