שאלה 378816
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא מתחבר לצוות בעבודה ולא מרגיש שייך אבל העבודה חשובה לי, מה לעשות? איך לנהוג?

אמת בן 33 | כתב את השאלה ב-27/02/24 בשעה 14:57

שלום לכולם חייב עצה לגבי העבודה. בגדול זה מקום טוב . עובד מדינה. מסודר. משכורת לא בשמיים אבל ברוך השם. בפריפריה אין הרבה אופציות אז באמת בר מזל. אני דתי ולא עובד שבתות .רק בקרים בלי חגים. כל מה שרציתי והתפללתי. לצערי נפלתי על צוות שלא מחובר אליהם כלל. אנחנו 5. מנהל .סגן. האחראי משמרת הראשי . ושתי מפעילים חדשים אני ועוד אחד.
הבעיה שלי בגדול זה האחראי משמרת .הוא אדם לחוץ ומלחיץ וסוגר אותי כשאני לידו. אין לי איתו כימיה. מהיום שהגעתי לשם מרגיש לא בנוח לידו. הוא מעיר הרבה וכל דבר נהיה פיל .הוא נותן שיחות שמרגישות לי כמו הטפות מוסר.והכי גרוע שהוא נכנס לחיים האישיים. לדוגמא למה לא מגיב בקבוצות ווטסאפ של המחלקה. או למה פרסמתי דבר מסוים בפייסבוק. היה בינינו פיצוץ שהוא צעק עליי בעבודה ואמרתי לו שגם אם טעיתי יש צורה להעיר. והיה בינינו התכתבות אישית. למחרת זה הועבר הלאה לסגן מנהל. אמרתי לסגן שזה בינינו ולא הגיוני שהתכתבות אישית הועברה אליו. מרגיש לי שההתמודדות איתו קשה לי ממש. 8 חודש עבדתי ואז בשבת של שמחת תורה קראו לי למילואים צו 8. 5 חודש אני במילואים. ואמור לחזור לעבודה עוד שבועיים ויצא לי המון לחשוב במילואים האם שווה לי הבריאות הנפשית והמנטלית בעבודה שם. הסגן מנהל לקח את האחראי ואת דבריו אחד לאחד. ומרגיש לי שמשחירים את שמי. כי אני לא עושה דברו של האחראי.ודי כאילו מצאתי לי מסגרת חברים מסביב ולא מהצוות דבר שממש מפריע לאחראי. האחראי רואה את העבודה בתור משפחה ואנחנו בינינו אמורים להיות אחד בשביל השני וחברים הכי טובים ואני ממש לא שם. המפעיל השני החדש עובד כמוני שבא. הוא כל היום עסוק בלקק ולהתחנף. לעשות לעצמו שם. אני והוא לא מסתדרים. והוא הלשין עליי למנהלים כשביצעתי עבירה ביטחונית קטנה . דבר שאני באתי להתוודות עליו והוא כאילו הקדים אותי. השם שלי הובאש. המנהל חזר מחו"ל אחרי שנה והוא לא הכיר אותי ודבר ראשון זה שיחה על הדבר הזה שההוא הלשין עליי. והסגן ש8 חודש בחיים לא דיבר איתי פתח מול המנהל כמה אני מריר ממורמר אדם שבא בדרישות. הרגשתי כל כך למטה . לא מובן. וכאילו כששניים על אותו משבצת מרגיש לי שאני הבעייתי הממורמר זה שלא מבין את מקומו. והשני פוליטיקאי מנגן לאחראי ולסגן. ואני באאוט מסוג של מרצון. כי יש שם אנשים אחרים שלא מהצוות שכיף לי ממש איתם ואני איתם בקשר.
קשה לי לתמצת מה עברתי 8 חודש במקום. כאילו הסגן מנהל והאחראי והעובד החדש ביניהם מסתדרים ואני כזה לא מרגיש שייך. יש בי המון אנטי כלפיהם ומרגיש לי ששמו לי רגליים והשחירו את שמי. למזלי המנהל חזר מחו"ל. ודי הבין את המצב ואותי והוא באמת הקרן שמש שלי. לצד זה לא יודע כמה שווה לי הבריאות הנפשית האם אני מגזים או שאגרתי יותר מידיי וגם מרגיש לי לא קשור לבוא ולהציף דברים אחרי 5 חודש כשהם כבר בטח המשיכו ואני עדיין סביב אותם עיניינים שכבר עברו. מרגיש מבולבל מתוסכל ועם סימני שאלה גדולים לגבי מה לעשות חייב או לדבר או להציף או לעזוב אבל ככה להישאר לא רוצה יותר. מבקש עצה איך לנהוג המקום עבודה חשוב לי והעבודה עצמה ממש סבבה.

עדכון מאמת, שואל השאלה 2024-02-28 14:15:20

רק מציין שהאחראי משמרת לא מנהל ודי נכנס לואקום כי המנהל היה בחול והסגן אשתו הייתה בהיריון עם תאומים והיה בתקוםת לימודים וכאיחו הוא לקח לעצמו חירויות ניהול שאינם תחת תפקידו. מרגיש לי שאני לא צריך לדפוק לו חשבון יש לי מנהל ולמה זה צריך לעבור דרכו. כן יש לו סיי אצל המנהלים למעלה . פשוט רק רוצה שייתן לי ספייס ולא ינסה להיות סוכן חיברות ביני לבין השני. כי בינינו יש הסכמה שחברים לא נהיה ונטו עבודה. קיצור המון תסכול וכנראה שאני יעשה שיחה על הכל מולו כשיחזור
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות