0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הבן זוג שלי לא מביא לי מתנות, לא צריכה משהו חומרי אבל כן מצפה ליחס,אני הלא בסדר?

אנונימית בת 22 | כתבה את השאלה ב-23/04/24 בשעה 12:53

היי לכולם, חבר שלי ואני ביחד כשלוש שנים, מאוד אוהבים אחד את השנייה. ויש לי בעיה בקשר שקיימת בגדול מאז שהתחלנו לצאת, וזה משהו שהעלתי בפניו לא מעט פעמים. הוא לא מביא לי מתנות בחיים.
אני לא צריכה שום דבר חומרי ואני לא צריכה שיבזבזו עליי כסף, אבל אני כן מצפה ליחס הזה ושיחשבו עליי. בסוף זה חבר שלי, אם אני לא אקבל את זה ממנו וארגיש מחוזרת ושחושבים עליי ומביאים לי הפתעות קטנות אז מי יעשה את זה?
כשהיינו ביחד כבר תקופה מספיק ארוכה שאוכל להעיר לו על זה אז עשיתי את זה, בצורה הכי יפה ובאמת הסברתי לו, בלי כעס. והוא הבין ואמר שהוא מבין ושישתדל וישתפר בזה.
עבר לא מעט זמן ועדיין אין התקדמות בנושא, העלתי את זה שוב. כל פעם עוברים כמה חודשים ועם זה גם הזמן של הזוגיות שלנו. וכל פעם אותם תירוצים ואותם סיבות והוא גרוע בזה והוא לא חושב על זה ובלה בלה בלה. אני באמת לא מבינה מאיפה זה נובע, הוא לא קמצן, והוא כמעט תמיד משלם כשאנחנו יוצאים למסעדה, ולפעמים כשאני איתו ובאה לקנות משהו הוא מציע לשלם, אני לא נותנת לו אף פעם כי אני לא חושבת שהוא צריך לשלם על הדברים שלי, אבל הוא מציע. אז אני באמת לא מבינה מאיפה זה נובע אם לא מקמצנות. גם אם זה לא בא לו באופן טבעי, דיברנו על זה מספיק פעמים ואנחנו בשלב בזוגיות שאני מרשה לעצמי להגיד ממש בפירוש ולדבר בחופשיות ולא לרמוז. ועדיין לא מרגישה שיש שינוי. לאחרונה כשהנושא עולה הוא מתעצבן עליי וזה נגמר בריב. אני לא בסדר פה? ההרגשה שלי מוצדקת?
ואוסיף שהשיא היה כשהייתה לי יום הולדת והוא אשכרה לא קנה לי מתנה. מזכירה אנחנו מעל לשנתיים ביחד. ושוב התירוצים של הלחצת אותי, פחדתי שלא תאהבי מה שאביא, שתרצי להחליף, אני גרוע בזה, ובקיצור איזה לא תירוץ קיבלתי. אני מאוד אוהבת אותו וחוץ מזה באמת שהקשר שלנו מדהים וחבל לי לפרק את החבילה על דבר כזה כביכול שטחי, אבל זה באמת באמת מפריע לי! ועשיתי כל מה שאני יכולה כדי להסביר לו את זה בדרכים הכי רגועות וברורות ופשוטות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (20) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות