0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

עם מי כדאי להתחתן? זכר אלפא או זכר בטא?

נטלי בת 23 | כתבה את השאלה ב-26/09/14 בשעה 16:37

היי.
עד עכשיו כל הגברים שהכרתי התחלקו לשתי קבוצות שאני מניחה שאתם בטח מכירים.
זכרי אלפא וזכרי בטא.
זכרי האלפא הם גברים בעלי ביטחון עצמי גבוה, מעניינים וכריזמטיים. יש איתם שיחות מרתקות מתובלות בפלירטוטים חמודים ומשיכה מינית עצומה.
גברים כאלה מקרינים עצמה וביטחון ורוב הנשים פשוט מתמגנטות אליהם.
אלה הם הגברים שנשים בדרך כלל מפנטזות עליהם כשהן חרמניות ורוצות סקס טוב.

לעומת זאת זכרי הבטא הם גברים יותר נחמדים ופחות "מניאקים".. הם יותר אמינים והמיניות שלהם פחות מוחצנת.. איתם השיחות יכולות להיות טיפה יותר יבשות ומשעממות.. שיחות רגילות כאלה... אין יותר מדי ריגוש והמשיכה המינית שלי אליהם הייתה ממש מזערית או לא מורגשת בכלל.
זכרי הבטא הם בדרך כלל הגברים שנשים נוטות לראות בהם יותר כ"ידידים", או כגברים "טובים לחתונה" אבל בתכלס? מה שנשים באמת רוצות זה גבר שיקרע אותן במיטה. רוצות חייתיות ומיניות מתפרצת. התכונות האלה לא קיימות בזכרי בטא.

עכשיו, אני יודעת שיהיו הרבה מייעצים שיגידו "זה לא נכון, אפשר למצוא מישהו שגם תימשכי אליו וגם שיהיה בחור נחמד ואמין" והאמת היא שגם אני חשבתי כך עד לא מזמן... אבל באיזושהי נקודה פשוט הבנתי שזה או זה או זה. אי אפשר לשלב בין שניהם. וגם אם קיים אדם שהוא שילוב של זכר אלפא וזכר בטא, שזה כביכול הדבר האידיאלי, המושלם, הסיכויים למצוא אחד כזה הם יותר נדירים.

יש גם הסבר לזה. זכרי האלפא הם גברים שרמות הטסטוסטרון שלהם יותר גבוהות, מה שמביא אותם לשדר יותר ביטחון עצמי ולהיות יותר דומיננטיים ותחרותיים, אבל גם בהתאמה הם ירצו להיות עם כמה שיותר נשים ויהיה קשה להם להתחייב לבחורה אחת לכל החיים. גם אם הם יתחייבו ויינשאו, הסיכויים שהם יבגדו בעתיד הם גדולים יותר. (מבחינה אבולוציונית מדעית הם גברים שישאפו לפזר את הזרע אצל כמה שיותר נשים)

אני בחורה מאוד מינית ומאוד חשוב לי סקס ואקשן... אבל גם מאוד חשוב לי להקים משפחה יציבה עם גבר אמין שיהיה נאמן לי ויאהב אותי ויעריך אותי.

הבנתי שמתישהו אצטרך לבחור. או להתמסד עם זכר אלפא שאיתו יהיה סקס פרוע כוחני ומעולה.. אקשן ופלפל במערכת היחסים. (מכל ההיבטים) וסקס זה דבר שמאווווד חשוב במערכת יחסים... יהיה יותר מעניין לטוב ולרע. אבל יהיו גם הרבה חיכוכים כי יש להם אגו גדול בדרך כלל. כמובן גם קיים סיכוי יותר גבוה שגבר כזה יבגוד.

או להתמסד עם זכר בטא שיהיה קצת יותר "חלבי" ושכנראה יהיה איתו פחות עניין ואקשן ורוב הסיכויים שגם הסקס לא יהיה בשמיים (לא מבחינת העבודה שהוא יתן, כי הוא יכול להבין הכל בסקס ולתת עבודה כמו מאסטר, אבל ברגע שאין משיכה מתפרצת חייתית זה לא משנה כל כך...)
אבל הוא יהיה אבא טוב לילדים.. גבר יציב (אולי לעיתים קצת משעמם) אבל הוא יספק מקום מבטחים, אי של שקט בלב ים סוער... ומשום שרמות הטסטוסטרון של זכרי בטא יותר נמוכות יהיה בהם פחות רצון לבגוד ולהתנסות בדברים חדשים.

עכשיו, ברור שאי אפשר להכליל על כולם ובלה בלה בלה... אבל הבנתם את הנקודה שלי באופן כללי.

השאלה שלי היא תאורטית- האם כדאי להתמסד עם זכר אלפא או זכר בטא?
נכון שזו נשמעת שאלה קרה, אבל העולם שלנו פועל על אינטרסים ולכל אחד יש את האינטרסים שלו שמניעים אותו קדימה וגורמים לו לעשות בחירות כאלו ואחרות.

אז מה לדעתכם? (ואני רוצה בעיקר תשובות של נשים) עם מי כדאי להתמסד בסופו של דבר?

עדכון מנטלי, שואלת השאלה 2014-09-27 04:22:50

תודה למתלהמים וגם לאובייקטיביים:) חיזקתם את טענותיי.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (43) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->