שאלה 51742
  מצורף שיר רקע
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא הייתה לי חברה, אין לי ביטחון עצמי ואני בתול, למה איני יכול להיות כמו כולם?

בדוי בן 24 | כתב את השאלה ב-12/12/14 בשעה 13:50

אז מאיפה להתחיל? לא מדובר כאן בסיפור סיפור, אבל זה בכל זאת מפריע לי בשגירת היום שלי והייתי רוצה לדעת מהיכן זה יכול לנבוע ומהן הפתרונות.

אז אני בן 24, לא הייתי במערכת זוגית לעולם למרות שאני מאוד מעוניין ומנסה לפתוח עיניים ולנסות למצוא מישהי. הזמן עושה את שלו והאמת שזה גם די מלחיץ, כי שום דבר לא באמת זז בהביט הזוגיות.

בעבודה אני מאוד חייכן, מצחיק ושנון (לפי מה שאני חושב וגם חלק אומרים). המון חברים מהעבודה אומרים לי "היא דלוקה עלי", "אתה עייור, אתה לא רואה שהיא מעוניינת", והאמת שאני בכלל לא שם לב לזה. אני נורא מנסה להיות מעניין, לא להיראות ביישן למרות שיש בי צד כזה כשאני מכיר בחורה חדשה וזה נעלם כשאחנו מכירים, אבל כנראה שאני שוגה איפה שהוא וההוכחה לכך שלא היה לי קשר זוגי. אני לא חושב שמשהו אצלי לא בסדר, אני בטוח בזה ובאמת שארצה לטפל בזה נקודתית.

זאת הייתה הקדמה קצרה למה שבאמת מפריע לי. אם כבר ויוצא ואני מתחיל ליצור קשר עם מישהי בפייסבוק/Whatsapp, אני מתחיל לפתח תלותיות, וזה מתבטא בדיכאונות קלים ובשיכנוע עצמי אין סופי שאני "נראה טוב", "אני כן מסוגל", "אני מצחיק" וכל מיני במטרה להחדיר בי בטחון, אבל זה לא עובד. אני יושב כמו מטומטם מול הפלאפון ומחכה רק שתשלח הודעה, כיאילו אין לי חיים. כלפי חוץ אני כמובן לא מראה את זה, אבל אם ויוצא והיא לא שולחת לי הודעה והיא לא עונה לי, אני מתחיל לחשוב מחשבות רעות, לחשוב שאני כנראה לא מספיק טוב, שהקשר לא יילך, שאני שוב לא יצליח והאמת שזה יוצר אצלי הרגשה לא נעימה ואפילו מעיקה.

אני כרגע בקשר עם מישהי מאוד חמודה, אנחנו מדברים המון בטלפון, מתכתבים וכו', היא נראת ממש לטעמי, אנחנו האמת גם צריכים להיפגש בקרוב. אני מאוד מקווה שהפעם זה יילך טוב, אבל עדיין יש בעיות גדולות. מרוב שאני רוצה זוגיות, אני מתעוור ונוצר מצב שהסכמתי להכיר אותה גם כשאני יודע שזאת בחורה עם שתי ילדים קטנים. אני נמצא כרגע בסיטואציה עם עצמי שגם לזה אני איכשהו מסוגל לתת סיכוי. מין הסתם שיש לה המון ניסיון בתחום הזוגי, מה שלי אין ועדיין אנחנו מצליחים למצוא נושאים משותפים. הבעיה האחרונה חביבה היא שאני בתול, וזאת סיטואציה די לא נעימה וגם עניין שגורם לי לאבד מהביטחון העצמי שלי.

לפעמים יש בי כעסים על עצמי של "למה אני לא כמו כולם", "מה חסר בי כדאי שאמצא בת זוג", "למה אני עדיין בתול"? זה די מעיק.

אשמח לעזרה, מתנצל מראש על כמות המלל.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->