שאלה 152767
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לצאת עם ערבי שהוא מדהים? מבינה שזה מוסיף הרבה קשיים

נעמה בת 32 | כתבה את השאלה ב-09/01/17 בשעה 21:58

היי, אתחיל בכך שאני יהודייה משכילה בת 32 מהמרכז, גרושה ואמא לילד בן שנתיים. אני אדם ליברלי ופתוח לתרבויות שונות, נסעתי וטיילתי הרבה בעולם מתוקף החברה שבה אני עובדת. לפני מספר חודשים פגשתי בחור נאה מאוד ומשכיל מאוד המתוגרר במרכז, בגיל, מעמד, תחומי עניין ומנטליות דומה לשלי. הוא הציג עצמו בתחילה כיהודי כי ידע שלא אצא איתו אם אדע שהוא ערבי. מה שאכן נכון. כי למרות כל הליברליות אני מבינה שזה מוסיף הרבה קשיים מיותרים לזוגיות.
יצאנו מספר חודשים, הכל נפלא והתחלנו לדבר על לעבור לגור יחד באותה העיר במרכז הארץ. ואז הוא סיפר לי שהוא ערבי. ושזו החלטה שלי אם להמשיך או לא. שהוא מוכן לעשות עבורי הכל גם אם זה אומר להתנתק מהמשפחה שלו לחלוטין. הוא גם גר באירופה כעשר שנים עבד בחברה בינ"ל ולא מרגיש זיקה גבוהה למוצאו.
לאחר שסיפר כמובן שכעסתי על ההסתרה אבל אמרתי לו שאני אוהבת אותו לא משנה מה מוצאו אבל אני מבינה את כל ההקרבה וההשלכות הכבדות שיהיו לכך לשנינו , במיוחד כאן בארץ קשר מעורב כזה עדיין מוגדר כשוליים בחברה שלנו ולא מקובל ויחשוף אותנו להרבה דעות קדומות. שלא לדבר על כל הסיפורים המזעזעים ששומעים בתקשורת על מה קורה לבחורות יהודיות שיוצאות עם ערבים ובסוף סובלות כל החיים. ולכן לאור המצב אמרתי לו שאני לא רואה לזה עתיד.
אך הבעיה שאני כן אוהבת אותו והוא אותי וטוב לנו מאוד יחד. הוא טוען שזה לא משנה מה יגידו השכנים ממה שחשוב זה שנינו שטוב לנו יחד. אבל כמובן שיכבד כל החלטה שלי לכאן או לכאן.
לכן אשמח לעצתכם האם להמשיך בקשר בכל זאת?

תודה,

נעמה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (80) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->