שאלה 168314
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יש לי טיול שנתי, מתביישת שאבא שלי יביא אותי לבית ספר, יש לו טויוטה

מבולבלת בת 15 | כתבה את השאלה ב-05/05/17 בשעה 13:18

שלום לכולם
ביום שני יש לי טיול שנתי לכמה ימים.
הבעיה שלי היא שבבוקר ההורים צריכים להביא את הילדים לבית הספר עם המזוודות, אבל האוטו שלנו הוא לא מרצדס, ב אמ וו או משהו כזה.. אלא טויוטה.. ורוב השכבה שלי עם מכוניות כאלה יוקרתיות ואני מתביישת שאבא שלי יוריד אותי שם ליד כולם..
מה אני יכולה לעשות?? אני נשבעת שאני מאוד מעריכה את זה שאבא שלי בא, אוהבת אותו ואולי אני נשמעת ילדה כפוית טובה אבל אני יכולה להבטיח שאני באמת לא..
מה לעשות, צריך להיות שם בשש וחצי, אם אני יהיה שם בשש? אולי הוא יוריד אותי לפני? אני ממש מבולבלת. וזאת תהיה לי גם בעיה להגיד לו תוריד אותי לפני כי הוא כן ירצה לקחת אותי עד הסוף שאני לא ילך ברגל וכן אני חושבת שהוא ייפגע ממני שאני מתביישת בו אחרי כל מה שהוא עשה בשבילי, הלך איתי לקנות חטיפים והרבה ולא אמר לי כלום ואמר לי מה שתרצי תקחי.
אוף אני לא יודעת מה לעשות! הלוואי שהחברה שלנו לא הייתי כזאת שיפוטית ואכזרית!!.
תציעו לי בבקשה רעיונות מה אני יכולה לעשות, ותחסכו תגובות כמו: תגידי תודה שיש לך אוטו בכלל ואבא דואג.. כי את זה אני יודעת..
תודה לכולם

עדכון ממבולבלת, שואלת השאלה 2017-05-09 20:43:51

וואו, קודם כל אני חייבת לציין שלא תיארתי לעצמי שתהיה היענות כה גדולה ומס עצות כל כך גדול! תודה רבה לכולכם, באמת, לכולכם.. גם לאלה שלא הסכמתי עם העמדה שלהם- אני מכבדת.
קודם כל ראיתי מספר אנשים שהציעו להסיע אותי עם המכונית יוקרה שלהם.. תודה רבה על הרצון לעזור, באמת, אבל לא הייתי מסוגלת לנסוע באוטו של אדם זר, ולא של אבא שלי שהוא האדם הכי קרוב אליי, כן למרות הטויוטה, שעכשיו אני מבינה שאני כזאתי מפגרת שייחסתי לזה כזאתי חשיבות!.
אבא שלי הוריד אותי בבוקר .. למרות כל העצות לא הפנמתי וביקשתי שיוריד אותי ליד התחנת אוטובוס. אני ירדתי מהאוטו וראיתי ילדים מגיעים עם מכוניות משנת 1990, קטנות וישנות, בדיוק בכניסה של הבית ספר, בשער הקדמי. וירדו מהם בגאווה, הערצתי אותם באותו הרגע, ואני באמת רציתי לבכות ועמדו לי דמעות בעיניים שאני כזאתי ילדה שלא מעריכה כלום! כל הטיול היה לי הרגשה חרא, פשוט חרא, זה ישב לי על המצפון ואני כלכך הצטערתי על זה שזה מה שאמרתי לאבא שלי, תוריד אותי שם, שלא יראו אותי. בלילה בין השמיכות אני פשוט בכיתי! הכל עלה לי . אני מרגישה ילדה זבל ואני לא סולחת לעצמי על זה!!!!
היום שהיה צריך ללכת חזרה הביתה התקשרתי אליו 10 דקות לפני שיהיה שם ויחכה לי ושכולם יראו! שזה! זה אבא שלי!!! זה הדבר הכי יקר לי!! נכנסתי לאוטו עם המזוודות בגאווה ושמתי זין! זהו פשוט ככה! מרוב שההרגשה הזאת ליוותה אותי בכל הטיול הייתי חייבת לעשות את זה.
אז.. תודה לכולכם.
אני מעריכה פי 1000 עכשיו. הכל! יותר מפעם קודמת ולמרות כל החרא הזה שהרגשתי אחרי. זה כישל אותי ועברתי עוד מכשול ואני באמת חושבת שאני בונה לעצמי את הדרך לאט לאט, ולמרות מה שהרגשתי. אני שמחה שזה קרה, כי אם לא הייתי ממשיכה להתבייש, ולהתבייש .. ועכשיו הבנתי שאין לי על מה ופשוט כלום לא מובן מאליו!!!
אז תודה! כן! תודה! גם על הביקורות הקשות. הייתי צריכה אותם, באמת.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (154) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->