מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אימא סיפרה לי שאחותי הגדולה לסבית. למה זה כל כך קשה לי לעיכול?

נועם בת 17 | כתבה את השאלה ב-23/04/19 בשעה 17:21

אז היי אז כפי שהבנתם יש לי אחות גדולה (6 שנים הבדל) היה לה היום (22.4) יום הולדת ויצאנו לחגוג ביחד באיזה מסעדה ובאמצע שאכלנו אחותי הלכה לתחנת האוטובוס הקרובה על מנת לנסוע לאיזה חברה טובה שלה מהצבא שגרה בצפון באמת שזה היה נראה לי הכי לגיטימי וכאילו סבבה. החברה שלה מהצפון לפעמים באה אלינו וישנה אצלנו בגלל שלא תמיד היא מצליחה לתפוס רכבת מאוחר לצפון אז היא נשארת אצלנו (באזור המרכז) באמת שזה היה נראה כל כך לגיטימי!!
בהמשך היום רק אני ואימא שלי הסתובבנו והיה סבבה.
עד כה הכל מצוין!!
כשהגענו אז קנינו לאחותי בלונים ואז היא אמרה לנו שהיא לא חוזרת הביתה ונשארת לישון אצל החברה שלה בצפון התעצבנתי קצת ואמרתי לאימא שלי שממש מבאס שקנינו את הבלונים וגם שמחר היא אחותי אמורה לטייל עם איזה חבר ממש טוב שלה מהשנת שירות. ואז היא אמרה לי שהיא רוצה להגיד לי משהו ושזה ישאר בינינו והיא אמרה שבעצם אחותי הגדולה והחברה הטובה שלה מהצבא (זאת שגרה בצפון,זאתי שהיא נסעה אליה) הן היו *בנות זוג* והן נפרדו לפני 3 חודשים כי הן חשבו שזה לא ממש מתאים אבל פתאום אחותי הלכה אליה לצפון.
תקשיבו שחשבתי שהלב שלי פשוט הולך להתפוצץ!! ברמותתתת!! גם אימא שלי מאוד לקחה את זה קשה היא אמרה לי שהיא נורא כועסת עליה שהיא בחיים לא חשבה שזה יקרה וגם אני לא חשבתי על זה. סבתות שלי חופרות לה על חתן וכאילו זה ממש מעצבן אותה וסוף סוף אני יודעת את הסיבה. אחותי שאני והיא מאוד דומות מבחינה חיצונית, שמשאירה חותם מאוד גדול בכל מקום שהיא נמצאת בו ,שהיא יפהייפיה, כל מקום שהיא הולכת אליו היא באמת כל מושכת את העין, היא פאקינג לסביתתת!! תקשיבו רק אני אימא שלי וחברות של אחותי יודעות. אבא שלי אפילו לא יודע מזה וגם לא האחים שלי.
תקשיבו אני מרגישה שאני הולכת להתפוצץ באמת.
אין לי בעיה בדרך כלל עם הקהילה הגאה אבל שאחותי תהיה חלק ממנה כן יש לי. אני באמת כל כך בהלם אני לא מסוגלת זה לא מפסיק לעבור לי בראש שאחותי הגדולה לסבית.
תקשיבו שאני בהלם מוחלט
מה לעשות?
כאילו אם אני אשאיר את זה ביני לבין עצמי אז אני פשוט אשאר עם מצפון מאוד קשה וישר יראו את עליי מצד שני אם אגיד את זה לאחותי היא ממש תתעצבן על אימא שלי.
הסיטואציה הזאת ממש קשה לי לעיכול.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->