מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

חסר ביטחון רק מתחיל עם גברים מלאים ומבוגרים, כדאי לי שהפעם הראשונה תהיה משם?

רועי בן 17 | כתב את השאלה ב-08/05/19 בשעה 22:03

היי אני בן 17 ואני הומו. בשנה האחרונה בערך אני יותר ויותר רוצה להיות בחוויה אינטימית עם גבר וכבר כמה פעמים הורדתי אפליקציית הכרויות, ניסיתי לדבר עם כמה אנשים, התחרטתי ומחקתי.
אני לא ממש אוהב את עצמי, אני חסר ביטחון וביקורתי מאוד כלפי הנראות שלי. אני כבר חצי שנה בחדר כושר וזה שיפר לי קצת את האהבה העצמית שלי אבל אני עדיין מאוד חסר ביטחון ותמיד כשאני מוריד את האפליקציות האלו אני בכוונה מדבר רק עם גברים שמנים ומבוגרים. אני לא באמת נמשך לגברים שמנים ומבוגרים, כי כשאני רואה פורנו הגברים שם בדרך כלל שריריים וחתיכים אבל אני חושב שאני בכוונה מדבר עם גברים שמנים או מלאים כי זה נותן לי איזו הרגשת ביטחון, שהם גם בטוח יאהבו את הגוף שלי ולא פוסלים אותי. והמחשבה שלהיות איתם באינטימיות איכשהו מדליקה אותי אבל אני חושב שזה מהסיבות הלא נכונות ושזה לא אמיתי אם אתם מבינים אותי.
בקיצור אני בתול (גם שפתיים) וכל פעם שאני כמעט נפגש עם גבר אני באמת חושב על זה שאני לא באמת נמשך אליו וזה רק מן סיפור שאני ממציא במוח ורוב מה שמדליק אותי אולי זה בכלל האקט ושהוא אומר לי כמה אני שווה ולא באמת הבנאדם עצמו ואני מתחיל לחשוב שאולי הפעם הראשונה צריכה להיות עם מישהו שאני פשוט באמת נמשך אליו ובזמן שאולי אני באמת יהיה יותר שלם עם עצמי ולא אתחמק ממישהו שאני נמשך אליו רק בגלל שאני ארגיש שהוא יותר טוב ממני ושהוא יפסול אותי.
מה אתם חושבים? אני מניח שרובכם תגידו שאני לא צריך לעשות את זה פעם ראשונה עכשיו לפחות לא עד שאני ארגיש יותר בנוח עם עצמי. אבל מאוד רציתי לשפוך וסתם לשמוע עוד קולות חוץ מאת שלי על הנושא.
מראש תודה.

פעם ראשונה דרך האפליקציה?

כן
 
9
לא
 
33

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->