0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

השותפים של חבר שלי דוחים, מה לעשות?

JESS בת 24 | כתבה את השאלה ב-05/08/19 בשעה 19:49

היי,
יש לי חבר והוא גר בדירת שותפים עם עוד 3 אנשים (כולם גברים). אנחנו ביחד כמה חודשים והקשר ממש אחלה ומעולה מבחינה רגשית, פיזית, אינטימית... קיצר הכל טוב והוא מתקדם בינינו.
השותפים שלו בחורים נחמדים, לפעמים אני אצלו גם כשהוא הולך לעבודה אז אני גם יושבת איתם כשהוא לא נמצא. אני מחבבת אותם והם אותי סך הכל... אבל דבר אחד מאוד מאוד בולט ומציק...
הם ממש מטונפים! הם משאירים כלים בכיור אחרי שהם מבשלים, יש שיערות בכל מקום, הכיריים מטונפים, הסלון בלאגן ומלוכלך..
כנראה שהחלק הכי נקי בבית זה החדר של חבר שלי והוא באמת היחיד שמנקה... הרבה פעמים גם אחריהם. אמרתי לו שהוא לא צריך לנקות אחריהם והוא אמר לי שפשוט אין לו כוח לריב איתם כל הזמן.
מתי שאנחנו מכינים אוכל או משתמשים בכלים אנחנו כן מנקים אחרי עצמנו ואני גם מסדרת את הכלים אחרי הייבוש (הם גם מאלה שמשאירים את הכלים בייבוש ולא שמים אותם במקום אף פעם)
לאחד מהם גם יש חברה והם מכינים אוכל לפחות פעמיים שלוש ביום... עכשיו זה טוב ויפה אבל הם משאירים בלאגן אחריהם ולא שוטפים את הכלים גם יומיים אחרכ! ואז אם אנחנו רוצים להכין אוכל אין ברירה אלא לשטוף.
זה לא הבית שלי אמנם אבל אני כן אוכלת בו וכן נמצאת בו ומרגישה שהם מנצלים את חבר שלי בלי שהם יודעים, סתם כי הם עצלנים ממש!
ועוד יותר גרוע, לפני כמה שבועות היו להם רימות בבית והם עשו הדברה (כמובן חבר שלי התקשר להדברה) וגיליתי שאחרי ההדברה הם לא שטפו את הבית עד עכשיו! יוצא מצב שאני מעדיפה להזמין אוכל ולאכול בחדר של חבר שלי מאשר להיכנס למטבח אפילו. בנוסף הם כולם (חוץ מחבר שלי) מאוד "היפים" כאלה שמחוברים לעצמם ולנפש ובלה בלה בלה אבל אולי תהיו מחוברים לחומרי ניקיון?
אני ממש לא חולת ניקיון אבל באמת בצורה הכי בסיסית זה לא מתקיים אפילו. חבר שלי מתבאס עליי כי אני מתבאסת על זה הרבה וזה מתסכל אותי. הוא ממש לא אשם אבל הוא כן יותר מידיי רך איתם אבל רק כי הוא יודע שאם הוא לא ינקה אז פשוט לא יתנקה כלום.

מה לעשות?? הוא אמר לי שניסה כמה פעמים בעבר לדבר איתם וזה לא החזיק הרבה.
היתה תקופה קצרה ששניים מהם היו בחו"ל והבית היה ממש נקי פתאום!
כבר קשה לי לשבת איתם כי אני מתאפקת לא לצאת עליהם שזה ממש לא יפה מה שהם עושים ולמה שהם ירצו לגור בגועל נפש הזה? דרך אגב הם כולם בני 27 שתבינו עוד יותר את האבסורד.

אשמח שלא יעלו לפייסבוק*

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->