0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מצב מסובך עם הקבן, מה לעשות?

אניצריךעזרה בן 18 | כתב את השאלה ב-24/08/19 בשעה 22:10

אני חייב לספר לכם את כל הסיפור..
קודם כל תמיד היו לי בעיות חברתיות לא הייתי מסתדר בכיתה והיו יורדים עליי מציקים לי וכו והייתי בדיכאון כל התיכון אין לי חברים בכלל לא הייתי יוצא אף פעם ותמיד הייתי בודד. פעם אחת אפילו פגעתי בעצמי לבד בבית ואז אמא שלי תפסה אותי..
בצו הראשון הייתי מורעל על תפקיד כלשהו בחיל מודיעין וקראתי באינטרנט שצריך לזה קבא ודפר גבוהים ובשביל זה צריך להראות שבראיון שם בצו ראשון אני צריך להראות מנהיגות וחברתיות.. למרות שאין לי חברים אמרתי להם שיש לי כמה טובים ושהכל בסדר והחיים שלי בסדר וכו..

עבר כמה זמן וסיימתי בית ספר וכל התקופה הייתי לבד בבית ושנאתי אנשים בחוץ שנאתי תחיים שלי עצמי והחלטתי שאני חייב לעשות משהו עם הצבא כי אחרי זה אנשים שם גם יציקו לי (שובצתי לתפקיד עם אנשים ערסים ולי אישית בגדנע הציקו אנשים כאלה וירדו עליי ומיררו לי תחיים עד כדי כך שלא הייתי יושן והולך לבכות בשירותים. לאחר מכן הייתי בטיפול אצל יועצת בית הספר טיפול פסיכולוגי בגלל הבעיות החברתיות והחרדות
הייתי אצל הקבן לא מזמן וסיפרתי לו את כל האמת בדיוק מה שעובר עליי- כמו שאתם מבינים יש סתירה בין זה לצו הראשון ששם אמרתי שאני חברותי וטוב לי בחיים ששם זה היה שקר בשביל לקבל תפקיד כלשהו (אני יודע, הייתי דפוק ותמיד הקשבתי לאחרים והיה חשוב לי מה אחרים היו חושבים עליי במקום לעצור ולהקשיב לעצמי שזו הייתה טעות.
עכשיו הייתי בשיחה אצל הקבן ואיך שהגענו לבעייה שלי לטראומה החברתית הוא ניסה להתקיל אותי מליון פעמים ולהגיד בעקיפין שאני משקר וכו הוא ביקש לדבר עם אבא בטלפון ואבא שלי אמר את האמת שאין לי חברים כל היום לבד בבית לא יוצא וכו..
בסופו של דבר הקבן קרא לי ואמר לי לחזור לפסיכיאטר עם המכתב מהיועצת..
אני לא יודע מה המשמעות של זה אני רוצה להשתחרר לא מוכן לעשות צבא ושאנשים שם יאכלו את הנפש שגם ככה פגועה.. אני צריך מכם עזרה אני לא יודע מה לעשות עם עצמי

יש לי סיכוי להשתחרר

כן
 
41
לא
 
3

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מהבקו"ם... ועד מתי?!"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->