0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

השאירה את העגלה בקופה, עקפתי וכשחזרה היא התעצבנה. מה הקטע?

שעון בן 38 | כתב את השאלה ב-23/08/19 בשעה 15:23

אהלן. הייתי מקודם בסופר (יותר נכון לומר רשת מזון גדולה). מראש ידעתי שיש לי קניה קטנה, כך שלקחתי שתי שקיות ניילון פשוטות (שילמתי עליהן כמובן ביציאה) ושמתי בהן פחות מ10 מוצרים. כשבאתי לשלם, הקופה המהירה של עד 10 מוצרים היתה ממש עמוסה, וראיתי קופה אחרת שיש בה אדם אחד בחשבון, ועוד אישה אחת עם עגלה שלא היתה עמוסה מידי, אז נעמדתי מאחוריה. אחרי כמה שניות האישה הזאת הלכה. חיכיתי בערך דקה והיא לא חזרה, אז חשבתי שזה לא בסדר שאנשים שמים את העגלה, תופסים ככה תור, ואז הולכים להשלים מוצרים, ולכן עקפתי את העגלה ונעמדתי ליד הפס ששמים עליו את המצרכים. האיש שלפניי עמד לסיים את החשבון שלו, ואז חזרה האישה ואמרה לי לחזור אחורה ושזה התור שלה. הייתי בשוק שהיא אפילו לא פותחת במילות הסבר או מבקשת סליחה, אז אמרתי לה שאם היא היתה מדברת אלי עכשיו יפה היה על מה לדבר אך בצורה שבה היא פונה זה לא שייך, וזה לא בסדר להשאיר עגלה וללכת. היא אמרה שהיא רק שכחה כרוב והלכה להביא אותו, ואמרתי לה שהיא היתה יכולה להגיד לי משהו כשהיא הלכה. היא אמרה לי שהיא קפצה רק לרגע, ושהאדם שעמד לפניה אפילו טרם סיים את החשבון ככה שהיא לא עיכבה אותי. אמרתי לה שעדיין זה לא בסדר ככה לתפוס מקום, וגם אני הייתי יכול להשאיר עגלה ואז זה היה בסדר? היא אמרה לי שכן, ואמרתי לה שלא נכון, אי אפשר להשאיר עגלה וללכת. בכל מקרה הבנתי את מה שהיא אומרת (שהיא קפצה רק לרגע), אך הייתי כנראה קצת פגוע מהדרך שהיא פנתה אלי (וגם תכלס אני בחיים לא תופס תור עם עגלה עד שיש לי את כל המוצרים, ואם שכחתי משהו - תמיד בעבר הייתי מבקש רשות מאלו שעמדו מאחוריי בתור) אז אמרתי לה שאני נותן לה לעקוף אותי אך זה לפנים משורת הדין. היא אמרה שבגלל שאני אומר את זה ככה היא תעקוף אותי למרות שחשבה לוותר לי. אמרתי לה שהיא לא צודקת וצריכה להתבייש בצורה שבה היא מדברת אך בבקשה שתעקוף, והיא אכן עקפה אותי. ואז פתאום הגיעה עוד אישה אחת עם עגלה ממש משום מקום, ואמרה שגם היא עמדה לפני בתור ורק הלכה לשטוף ידיים והיא המתינה לפניי 10 דקות. הייתי בהלם מוחלט והתחלתי לצחוק. חשבתי אולי עובדים עלי ? אמרתי לה, תשמעי, את הקודמת אני עוד זוכר, אך את מעולם לא היית לפניי, לא את ולא העגלה שלך. היא היתה נראית אישה נורמלית אך זה פשוט היה הזוי. לא יודע על מה היא בכלל מדברת. ואז האישה הראשונה אמרה לי שהאישה הזאת צודקת ושגם היא היתה לפניי. אמרתי להן שישמעו אך אין מצב שגם השניה תעקוף אותי. השניה אמרה לי שאני סתם מתווכח כי זה דבר מאוד לגטימי להשאיר עגלה ואז ללכת לקחת מצרך שנשכח או ללכת לשירותים. אמרתי לה שבחיים לא השארתי עגלה ותפסתי תור, ואם הייתי צריך לשירותים הייתי הולך לשירותים לפני שהייתי תופס תור לאנשים אחרים, כי זה לא פייר - כולם מחכים בתור ומחפשים תור מהיר. גם אמרתי לה שאני בכלל לא מבין איך שתיהם מתווכחות איתי כשיש לי כל כך מעט מוצרים. הן אמרו לי שזו בעיה שלי שלא הלכתי לקופה מהירה (כפי שכתבתי, הקופה המהירה היתה עמוסה באותו זמן). פתאום איזו אישה שלישית צעקה עלי מה אני בכלל מתווכח, ואז אני והאישה השניה אמרנו לה שהיא לא צריכה להתערב ואנחנו מסתדרים טוב מאוד בינינו. אז בסוף מה שקרה זה שהאישה הראשונה היתה לפני, והאישה השניה אחריי.
במבט לאחור, אני ממש לא באופי שלי אחד שמחפש ויכוחים או ריבים, פשוט הפריע לי המקרה הזה שמישהי ככה משאירה עגלה והולכת בלי לומר מילה (אני חשבתי שהיא משאירה את העגלה כדי לתפוס מקום ואז הולכת להשלים קניות) ואז באה אלי בטענה שאני עקפתי אותה, מבלי להסביר לי יפה מה קרה.
אני חושב שאם שנינו היינו קוראי מחשבות, אז אף אחד מאיתנו לא היה נפגע או בא בטענות לשני, וכל אחד היה מוותר לשני, אך מה לעשות שאנחנו לא קוראי מחשבות.
סיכומו של דבר: לא שווה לריב על כלום, באמת אלו דברים שהם ממש שטויות, דקה פה דקה שם. אך פשוט מעניין אותי לדעת מה דעתכם על המקרה? האם כשמשאירים עגלה בקופה והולכים זה בסדר? (מו הסתם יש הבדל אם עושים זאת בשגגה כששכחו משהו, לבין אם בכוונה תופסים מקום ואז משלימים קניה. וגם ראוי להסביר משהו לזה שעומד מאחורה, כך אני חושב)

להשאיר עגלה בקופה וללכת זה בסדר?

כן
 
6
לא
 
30
אם שכחו משהו זה בסדר, אם תופסים מקום וממשיכים בקניות זה לא
 
4
אמורים להסביר למי שעומד מאחוריך מה אתה עושה
 
8

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->