שאלה 267011
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נמצאת בבלבול בגלל העתודה, מישהו יכול לעזור?

מימי בת 18 | כתבה את השאלה ב-06/09/19 בשעה 11:11

אני סיימתי יב השנה, ובאמצע יוני היה לי מיון אישיותי למבדקי עתודה. אחרי שבועיים הופיע לי מכתב באתר של מיטב שנכשלתי במיון ולא אוכל להמשיך את המיונים לעתודה. לא ממזמן קיבלתי שיחה ממספר חסוי של מדור עתודה, שאמר שאני יכולה להמשיך במסלול הזה. הסברתי לו שנכשלתי במיון האישיותי והוא אמר שכלום לא קרה ואני עדיין במסלול, ואז התקשרתי למדור עתודה של מיטב (שלוחה 1 למיונים ואז 3 לעתודה), ושם הסברתי להם אותו דבר והם גם אמרו שהכל בסדר והבטיחו שישלחו איזה מכתב שמאשר שאני עדיין במסלול. בכל אופן יש לי הרבה התלבטויות וכמה שאלות, בעיקר כי מהאקדמיה לא קיבלתי תשובה סופית:

1. ישלחו אותי למכון לעוד מיון אישיותי?
2. בעדיפות ראשונה בחרתי דו חוגי של אנגלית ומדעי המדינה, ולאנגלית יש מבחני כניסה שלא באתי אליהם בגלל שנפלתי במיון האישיותי. האם יתנו לי הזדמנות למבחן חוזר או שלא יקבלו אותי בכלל?
3. עשיתי פסיכומטרי 3 פעמים. בפעם האחרונה והראשונה קיבלתי ציון נמוך מ590 שזה הסף לקבלה למסלול, אבל בפעם השניה קיבלתי מעבר לסף. האם התחשבו בציון הכי גבוה שלי או שהם עדיין מתרכזים בציון הכי נמוך ויעיפו אותי מהמסלול בגללו?
4. האם מדעי המדינה, משאבי אנוש (זה בעדיפות הבאה) או אנגלית אם יקבלו אותי, זה משהו ששווה בשבילו להיות עתודאית או שעדיף להתגייס רגיל ואחרי השחרור ללמוד משהו אחר?
5. לפני שהתקשרו אלי ממדור עתודה לומר שאני עדיין במסלול, כבר נרשמתי לקורס של קידום לפסיכומטרי (אני מתגייסת במרץ). יש לי עד שבוע הבא להחזיר להם תשובה האם אני רוצה להיות בקורס באופן סופי, ואני לא יודעת מה לעשות בגלל הבלבול עם העתודה. מה לעשות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->